Оліч

Purito Galacto Niacin 97 Power Essence

Purito Galacto Niacin 97 Power Essence

Моя шкіра комбінована, схильна до жирності, іноді трохи є висипання, почервоніння, постакне. Мені 29, тож хочеться ще підтримання тонусу шкіри. Використовую сироватку тільки зранку вже десь 1,5-2 місяці, на вечір в мене інша.

Що обіцяє сироватка:

Відновлююча активна есенція з Ніацинамідом PURITO Galacto Niacin 97 Power Essence для ефективного освітлення шкіри й боротьби з першими ознаками старіння. Засіб нормалізує вироблення шкірного сала і регулює жирність шкіри протягом дня, освітлює загальний тон шкіри й допомагає в боротьбі з пігментацією і пост-акне, має антивікову активність і попереджає старіння шкіри, інтенсивно зволожує та усуває сухість.

Який ефект я помітила:

Шкіра дійсно стала трошки більш однорідною, по моїм відчуттям є зменшення жирності шкіри. Зволоження дуже легке, тому і комбіную з іншою сироваткою ввечері. Щодо тонусу шкіри не помітила якихось змін, але я вважаю що загальний вигляд шкіри став кращім.

Обʼєм продукту 60 мл, досить великий, ціна не супер бюджетна, але і не дуже висока - 750-800 грн. Сироватка рідка, прозора, с легким свіжим ароматом, досить швидко вбирається, якийсь час є невелика липкість.

Склад у продукту гарний, аналізатор не знайшов жодного поганого компоненту. Деталі про склад нижче:

Активні компоненти:

  • дріжджовий фільтрат - багатий на вітаміни, мінерали, амінокислоти, органічні кислоти, сприяє регенерації, заспокоює шкіру,
  • ніацинамід – прискорює загоєння ран, знімає запалення, зміцнює ліпідний бар'єр, регулює роботу сальних залоз,
  • алантоїн - заспокоює,
  • екстракт ферментації молочнокислих бактерій - регулює роботу сальних залоз,
  • аргінін - ефективно зволожує, прискорює процес загоєння подразненої шкіри.

Дія засобу:

  • регулює секрецію себуму,
  • зволожує та живить,
  • прискорює регенерацію шкіри,
  • допомагає у боротьбі з недоліками.

В цілому я задоволена цим продуктом, на літній період і на день для жирної/комбінованої шкіри дуже непоганий варіант.

Purito Galacto Niacin 97 Power Essence