Alyona Fedyk

Prada Candy Florale: аромат-бумеранг

Prada Candy Florale: аромат-бумеранг

Я щоразу картаю себе за це і розумію, що мій бюджет відчутно скорочується, бо в порівнянні з цінами на цей 80 мл флакончик ще 2 роки тому, зараз він, м’яко кажучи, не з дешевих… Але я нічого не можу з собою зробити! Чекай, в мене є на це аргумент: по деякій інформації парфюм вийшов з виробництва (благаю, скажи, що це не так). Його дійсно немає ніде, навіть в країні його народження. Я називаю його загадковим ароматом у рожевому флаконі з білою кришечкою:) З чорною є, з блакитною є, з рожевою є, а от білу знайти – це цілий квест. Закон підлості працює: все, що викликає захоплення, з часом зникає з прилавок магазинів та сторінок онлайн-ритейлів. Тому кожна моя покупка Florale, як остання:)

Чому він такий привабливий? Він допомагає мені поринути в теплий, сухий весняний день у післяполудень, коли сонце світить так, наче його яскравість поставили на максимум. Коли соковите молоде листя, що розпустилось, мерехтить на сонечку з кожним подихом теплого вітру… Я вдихаю це чисте весняне повітря і чую… Prada Candy Florale.

Мої химерні асоціації – не привід думати, що цей аромат про акватичну свіжість, цитруси та озоновий мікс. Швидше це про ніжність рожевої півонії, легкі медові акорди та цікавий терпко-солодкий шлейф. Цей солод в ароматі – не зовсім звичайний. Він нагадує розтерте пальчиками зелене листя, занурене в тягучий лимонний лікер, а може, зовсім віддалено, запах підсолодженного чаю.

  • Старт: лімончелло та сорбет
  • Середні ноти: півонія
  • База: бензоїн, карамель, мед, мускус

Не варто робити поспішні висновки, моя люба:) Ніякого приторного десертного шлейфу тут немає. Ні булочки з карамеллю, ні солодкої цукерки, ні медового пирога. Я не фанат солодкого – це чиста правда, – тому повір мені: композиція Prada Candy Florale не викликає головну біль і відчуття кондитерської навколо. Лише якийсь цікавий, таємничий та чуттєвий солод.

Отож, ще крапля на дні є – а це вже щастя! Зробити замовлення чи почекати до весни?..