M O N D ✨️

Бьюті інновація для догляду за шкірою обличчя

Бьюті інновація для догляду за шкірою обличчя

Скільки б не було обурень та "хайпу" щодо електро щіточок, їхня ефективність науково підтверджена.

Кілька років тому придбала таку щітку від ANLAN і вона досі радує мене.

Покупка не бюджетна, але можна знайти різні непогані варіанти, і за доступною ціною. Головне зверніть увагу на якість матеріалів і функціонал.

• Основна функція щіточки – це ефективне очищення . На додаток до цього, щіточка робить гарний масаж шкіри. Він стимулює кровообіг, допомагає позбутися мертвих клітин, тобто сприяє загальному поліпшенню та оновленню шкіри.

• Щіточка дуже компактна, її можна брати навіть у подорожі. З одного боку – м'які силіконові щетинки, з іншого – ребристий масажер. Вмикається пристрій середньою кнопкою та інтенсивність вібрації регулюється кнопками "+"/"-".

• Працює не дуже тихо. Заряджається через прогумований вхід. USB не стандартний, зарядка є у комплекті. Гаджет повністю водонепроникний і навіть у зарядний відділ вода потрапити не може. Можна мити покійно!

• Вранці та ввечері використовую щіточку при вмиванні пінкою У цьому дуеті моя умивашка розкрилася по новому. Очищення стало в рази ефективнішим, після використання шкіра здається відпочившою. Роздратування на чутливій шкірі немає. Дуже подобається масаж, який робить щіточка. Для мене це стало справжньою знахідкою!

Бьюті інновація для догляду за шкірою обличчя
Бьюті інновація для догляду за шкірою обличчя
Бьюті інновація для догляду за шкірою обличчя