Людмила

Мінеральний SPF Emotopic Mineral Protection Cream SPF 50+

Мінеральний SPF Emotopic Mineral Protection Cream SPF 50+

Мій улюбленець - гарне поєднання оксиду цинку, доступності і якості

Emotopic Mineral Protection Cream SPF 50+ є підтвердженням, що експериментувати і ризикувати варто. Я б спробувала і український, але чула, що в нас немає ще можливості їх тестувати і верифікувати ступінь захисту

Максимально простий склад. Я уникала крему з нано-інгредієнтами, але коли Medik8 і Madara стали активно розходуватися, тюбіки сильно потоншали, я почала шукати заміну - причини нижче. Та тільки альтернатив не так вже й багато на ринку. Багато мінеральних кремів виробляють на діоксиді титану, а він не має такого лікувального впливу на проблемну і жирну шкіру як оксид цинку. Багато коштують як крило від літака, а тестерів немає. Багато треба чекати з міжнародної доставки, а буде ефект чи ні ще невідомо. Особливо, з Австралії - ви бачили ту ціну на доставку?)) Я вирішила, що не готова паритися і буду вибирати з того, що доступне

Кажуть із мінеральних санскрінів диоксід титану вибілює більше, ніж оксид цинку, тож хай діоксид титану вже буде нано

Склад: Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Titanium Dioxide (Nano), Zinc Oxide, Isohexadecane, PEG- 30 Dipolyhydroxystearate, Canola Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Glycerin, Caprylic/​Capric Triglyceride, Aluminum Hydroxide, Magnesium Sulfate, Hydroxyacetophenone, Hydrogen Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane, Lonicera Caprifolium Flower Extract, Laminaria Ochroleuca Extract, Lonicera Japonica Flower Extract

Не містить важких олій, подразнюючих інгредієнтів та інгредієнтів, що невідомо як між собою прореагують (тут йде відсилка до корейських засобів, що містять 100500 різних екстрактів, пептидів і т п). Я мінімаліст багато у чому :)

Крем водянистий, легко розподіляється, приємно відчувається і гарно вбирається

Мені подобається, що такий крем можна оновлювати протягом дня навіть на вулиці - не страшно, що буде млинець, трошки протерти лице вологою серветкою і можна наносити наступний шар

(Млинець у мене в кінці дня доречі є, крем не міняє тип шкіри, але це здоровий блиск, вітріни у щоках не відбиваються)

На фото

1 - в процесі нанесення, інтенсивність білого лякає!)) Але він вляжеться, продовжуємо розмазувати. Очі не подразнює! Дуже приємна процедура :)

2 - розподілила, фото одразу після нанесення

3 - через 5 хв після нанесення

4 - через години півтори на активному сонці ;)

В мене світла шкіра, цей крем мені достатньо прозорий

  1. Emotopic SPF 50+ - герой публікації. Моя втіха (с)
  2. Medik8 Physical Sunscreen SPF 50 - подобається в холодну пору року. Не подобається ціна :) Ну і те що треба вишукувати по косметологах
  3. Madura SPF 30 - подобається, можна почитати про нього у Тамари тут https://club.makeup.com.ua/post/5733/ Але я вперше продовжую використовувати ретинол навіть влітку, треба сильніший захист на такі теплі дні, що вдома не сидиться. Ну і його не так просто знайти
  4. SolarTea High Protection Suncream SPF 50 - іще один експеримент. Він такий густий! Я його ще не приборкала. Вишукувала, вишукувала, а він... Із цих 4 він вибілює найбільше, тому наношу його на тіло, не буду його купувати за таку ціну

Emotopic Mineral Protection Cream SPF 50+ є гарною альтернативою сонцезахисним кремам більш розпіарених брендів

Плюси

  • Виробляється у дружній країні
  • Оксид цинку - для проблемної шкіри це знахідка
  • Легкий
  • Не подразнює ні шкіру, ні очі
  • Доступна ціна
  • Легко замовити

Мінуси

  • Це оксид цинку - перед використанням на смуглявій шкірі треба перевірити як лежить. Мінеральні СПФ підійдуть не всім

Тепер у мене достатні запаси, щоб не економити SPF 😀