M O N D ✨️

Розрекламований спосіб очищення пір у домашніх умовах. Мій анти-відгук!

Розрекламований спосіб очищення пір у домашніх умовах. Мій анти-відгук!

Так, я зважилася спробувати очищення пір за допомогою вакуумного пристрою. Важливо вибирала машину не вкрай дешеву, але й за доступною вартістю. Обрала на Aliexpress.

⚪ Упаковка слабка: з двох боків пом'ялася коробка, але при цьому зберегла презентабельний вигляд. До комплекту входить інструкція. Для всіх, хто не знає китайської - просто марний папірець.

⚪ Разом із машинкою йде три насадки. Кожна з них має своє призначення для застосування: для маленьких ділянок, для глибоких чорних крапок та для зон зі зморшками.

⚪ Приєднуються насадки без проблем легким рухом. Фіксуються добре і знімаються у зворотному напрямку, як одягалися. Насадки виконані із міцного пластику, вад не було.

⚪ Машинка заряджається через крихітний кабель USB, який входить в комплект. Заряджається швидко, до години часу. Місткість акумулятора: 650 мА

Потужність: 5 V

⚪ Працює на трьох режимах:

1 – для чутливої шкіри; 2 – для нормальної; 3 – для жирної.

При включенні чутно тихий вібруючий звук .

⚪ Зовнішній вигляд такого бьюті-гаджета мені сподобався. Але, перейшовши до використання, я глобально розчарувалася.

Використовувати потрібно після очищення та розпарювання шкіри. Рухи повинні бути плавними, довго не затримуючись на одному місці.

Перший раз я не дуже добре розпарила шкіру та отримала відповідний результат. "Ну гаразд, перший млинець нанівець", - подумала я і почала тестувати повною мірою, дотримуючись усіх інструкцій. Розпарювала довго, щоб пори добре відкрилися. Потім почала очищати їх. Результат мене не влаштував абсолютно. Забруднення витягло в мінімальній кількості):

Крім цього, на шкірі, яка виглядала нормально до процедури, я отримала жахливе почервоніння, а наступного дня прокинулося пару прищиків на носі. Після процедури добре нанесла сироватку для звуження пір і зволожила шкіру.

Можливо, чорні цятки сидять глибоко і впоратися з ними складно. Але з тим, що на шкірі з'являється сильне роздратування - змиритися неможливо.

Було ще кілька спроб "зрозуміти" гаджет ... але на жаль, результат завжди був один і той же.

Не люблю писати негативних відгуків, але варто говорити про це. Адже і виробник, і рекламники запевняють, що очищувач без проблем підійде чутливій шкірі. Можливо, і підійде ... можливо, у когось краще очистить шкіру. Але якою ціною? Краще не експериментувати з подібними речами та не травмувати шкіру. До того ж, б'юті індустрія дозволяє підібрати щадні та ефективні засоби для очищення шкіри.

________

Вакуумний очищувач для обличчя DECINIEE beauty

Розрекламований спосіб очищення пір у домашніх умовах. Мій анти-відгук!
Розрекламований спосіб очищення пір у домашніх умовах. Мій анти-відгук!
Розрекламований спосіб очищення пір у домашніх умовах. Мій анти-відгук!