Anna_feerie

Some By Mi AHA 10% Amino Peeling Ampoule або відпілінгуй себе ніжно))

Some By Mi AHA 10% Amino Peeling Ampoule або відпілінгуй себе ніжно))
Some By Mi AHA 10% Amino Peeling Ampoule або відпілінгуй себе ніжно))
Some By Mi AHA 10% Amino Peeling Ampoule або відпілінгуй себе ніжно))

Цю крихітку я придбала, як не дивно, для застосування на спині). Все через жахливу реакцію на масажне масло (про те, як я зупинила висипання писала ось тут: https://club.makeup.com.ua/post/5546/ ).

Знаю, що існують спеціальні трітменти для тіла, але на той час нічого не було в наявності, а мені було дуже треба 🙃. Тому купила продукт від нового для мене (але відомого) корейського бренду Some By Mi. Як завжди, мене зацікавив склад: PHA, мигдальна та саліцилова кислоти для лікування запалень, ніацинамід для боротьби з постакне та пігментацією, центелла, полин та комплекс амінокислот та для заспокоєння та зволоження шкіри.

Some By Mi AHA 10% Amino Peeling Ampoule або відпілінгуй себе ніжно))

Звісно, хоч я і амбасадор азелаїнової кислоти, але спробувала даний продукт і на обличчі). Можу точно сказати, що це м’який та лагідний засіб, який не висушить шкіру, не змусить вас лущитися абощо. Тож, це ідеальний варіант саме для літа (або ж для початківців у темі кислот).

Пілінг рідкий, без особливої віддушки. Я наношу його кілька разів на тиждень (для обличчя рекомендовано застосовувати 1-3 рази, в залежності від потреб і стану шкіри). Ніяких побічних ефектів не було виявлено, використання комфортне і просте.

Відмічу, що не треба очікувати миттєвого ефекту, бо продукт справді м’який (та при цьому робить свою справу), дайте йому час і будете приємно здивовані!).