Lily♥️

GARNIER VITAMIN C 💛гель для обличчя.💛 ЩО НЕ ТАК З ЦИМ ГЕЛЕМ?

GARNIER VITAMIN C 💛гель для обличчя.💛 ЩО НЕ ТАК З ЦИМ ГЕЛЕМ?
GARNIER VITAMIN C 💛гель для обличчя.💛 ЩО НЕ ТАК З ЦИМ ГЕЛЕМ?
GARNIER VITAMIN C 💛гель для обличчя.💛 ЩО НЕ ТАК З ЦИМ ГЕЛЕМ?
GARNIER VITAMIN C 💛гель для обличчя.💛 ЩО НЕ ТАК З ЦИМ ГЕЛЕМ?
GARNIER VITAMIN C 💛гель для обличчя.💛 ЩО НЕ ТАК З ЦИМ ГЕЛЕМ?

Це гель у мене з подарунокового боксу Vitamin C, який я отримала, за активність у квітні! [Залишу посилання на огляд вкінці допису]. Проте не всі продукти докінця вдалося як слід протестувати, оскільки я більше за аптечну косметику. Проте цього разу я вирішила ризикнути і цей тиждень користуватися зволожувальним гелем Garnier Vitamin C Glow Jelly .

ЩО НАМ ОБІЦЯЮТЬ

GARNIER VITAMIN C гель для обличчя

  • легка консистенція для використання вранці та ввечері
  • помітні ефекти через 4 тижні
  • веганський продукт

При регулярному використанні, як вранці, так і ввечері, Ви помітите задовільні результати через 4 тижні. Важливо, що він діє поступово, день за днем.

Зволожуючий гель Garnier Vitamin C Glow Jelly пройшов дерматологічні випробування. Його формула веганська і cruelty free.


Зволожувальний гель Garnier Vitamin C Glow Jelly - легка і водночас ефективна формула, яка створена для забезпечення сяючого та свіжого вигляду шкіри щодня. В основі лежить стабільна похідна вітаміну С-Cg, яка характеризується хорошою здатністю засвоєння та широким спектром дії.

Вітамін Cg - активний інгредієнт, відомий своїми освітлюючими, зміцнюючими та омолоджуючими властивостями,
екстракт лимона - з природними відлущуючими властивостями, що усувають знебарвлення, викликані надмірним перебуванням на сонці або сліди від акне.

МОЇ ВРАЖЕННЯ

  • я справді не зрозуміла звідки стільки позитивних відгуків
  • гелева текстура на обличчі не дуже приємна. Як на мене, краще б це був крем-гель у звичайному його розумінні, а не у формі желе) Чому робити таку форму? Кому справді вона сподобалася?
  • залишається ефект плівки
  • не вистачає зволоження
  • зʼявилися дрібні висипання на лобі!!! А їх в мене ніколи не було
  • стільки інновацій, а результат бажає кращого (
  • не рекомендую даний продукт дівчатам з чутливою шкірою (
  • https://club.makeup.com.ua/post/8079/

P.S. Я вважаю тут потрібно писати і про позитивний і не дуже досвід, тому сподіваюся для когось була корисною, girls💛

GARNIER VITAMIN C 💛гель для обличчя.💛 ЩО НЕ ТАК З ЦИМ ГЕЛЕМ?