M O N D ✨️

Користь мигдальної олії в косметичних цілях

Користь мигдальної олії в косметичних цілях

Тож, хочу познайомити вас з мигдальною олією UTerra.

Купувала в Eva.

Олія знаходиться у пластиковій баночці об'ємом 150 мл. Для постійного використання баночка не дуже зручна, тому перелила її . Дозатора немає. Якщо масло використовувати для масок - то така баночка загалом підійде.

У чому цінність?

  • Почнемо з того, що вона дуже універсальна. Підходить для шкіри, волосся та нігтів.
  • При регулярному використанні покращує колір обличчя, надає шкірі гладкості, підвищує еластичність і розгладжує зморшки. Олія мигдалю підходить для всіх типів шкіри.

Важливо відзначити, що ця олія не 100%, тобто можна називати засобом на основі натуральної мигдальної олії.

  • Склад: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Olea europaea Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum, BHT

Аромат божественний. Я ,як любитель горіхів, не можу його не оцінити. Аромат яскраво виражений, нагадує суміш мигдалю та фісташок.

По консистенції олія досить жирна, злегка розтікається.

Оскільки у олії безліч властивостей, такі як зволоження, пом'якшення, омолоджування, захист та відновлення, - то й способів використання багато. Як правило, додаю в маски для волосся і в чистому вигляді наношу на шкіру та нігті. Аромат швидко випаровується.

Спосіб застосування для волосся: нанести необхідну кількість олії на волосся масажними рухами. Витримати 20-30 хвилин. Потім ретельно промити волосся шампунем.

Спосіб застосування для тіла: нанести необхідну кількість олії масажними рухами на вологу шкіру, обробляючи кожну ділянку.

Олія сподобалася, гарно живить та покращує стан шкіри. Зі своїм завданням справляється чудово!

__________

UTerra native Мигдальна олія 150мл


Користь мигдальної олії в косметичних цілях
Користь мигдальної олії в косметичних цілях
Користь мигдальної олії в косметичних цілях