Олександра ☕️

Фен з гарним дифузором не за всі гроші світу

Фен з гарним дифузором не за всі гроші світу

Я довго шукала фен з глибоким дифузором на заміну моєму Philips Essential Care Compact 1800w.

Цікаво, що навіть дорожчі моделі не мали того що б я хотіла. І от нарешті у відомому магазині техніки він знайшовся. Там було безліч аналогів, але за потужністю та кількістю режимів цей фен мене повністю влаштував. Ще й входила його з уцінкою через пошкоджену коробку😅

Модель: Babyliss 6709 DE Smooth pro

Потужність: 2100 Вт

Кількість швидкостей: 2

Кількість температурних режимів: 3

Довжина шнура: 2,8 м (це мені прям дуже сподобалось, а ще він доволі товстий та надійний)

Діаметр дифузора: 13 см, глибина 3,5 см

Заявлена швидкість потоку повітря: 106 км/г

Ціна: 1495 ₴

В комплекті є і насадка концентратор для випрямлення волосся.

Має зручну петлю для підвішування та знімну задню решітку, щоб чистити її від волосся.

Працює не гучніше ніж мій попередній фен, сам звук цього приємніший.

Моє густе кучеряве волосся зі стайлінгом висушив за 15 хвилин, попередній справлявся за 20-25 до повного висихання.

Температурні режими комфортні. Я сушу на середньому і мені не гаряче. Холодне повітря також присутнє і робить свою справу. Що до швидкостей, то користуюсь і першою і другою.

Чи варто було міняти фен? Так, бо стало значно швидше і зручніше вкладати волосся, а самі кучері краще тримають форму завдяки правильній сушці.

Поки що 8/10, подивлюсь як далі буде працювати.

UPD: треба додати важливе оновлення. Для сушіння кучерів він все ж таки не дуже продуманий. Справа в тім, що теплий (середній) режим виявився надто гарячим для сушіння з дифузором, доводиться постійно чергувати з холодним повітрям щоб не пересушити кінчики волосся. Якщо сушити рівне волосся і на відстані, то все ок, а от саме для дифузора дуже непродумано все це.

Для кого створений останній найгарячіший режим я навіть не уявляю. До самого дифузора питань нема, він ідеальний.

Фен з гарним дифузором не за всі гроші світу
Фен з гарним дифузором не за всі гроші світу
Фен з гарним дифузором не за всі гроші світу
Фен з гарним дифузором не за всі гроші світу
Фен з гарним дифузором не за всі гроші світу
Фен з гарним дифузором не за всі гроші світу
Фен з гарним дифузором не за всі гроші світу