Hanna Domashenko

Чудовий аптечний догляд для обличчя від BABE

Чудовий аптечний догляд для обличчя від BABE

Після того, як в моє життя увірвався ніацинамід від The Ordinary (про який я писала ось тут https://club.makeup.com.ua/post/6064/ ) - я почала шукати засоби, аби підтримати ефект на своїй шкірі!

Дякувати Мейкап, мені раніше вдалося затестити продукти від BABE, тому я вирішила спробувати ще щось від цього бренду. І не помилилася!

Я взяла на пробу набір для проблемної шкіри з косметичкою в подарунок серії Stop AKN. До складу набору входять очищувальний гель для вмивання та атуючий крем для обличчя.

Очищувальний гель для вмивання:

  • Користуюся зранку та ввечері;
  • Добре матує шкіру;
  • Очищує пори;
  • Не викликає нових висипань;
  • Не пересушує шкіру;

До складу гелю входять саліцилова кислота та цинк! Чудова пара, аби підтримувати шкіру в гарному стані! Гель має прозору текстуру і майже ніякого аомату. Піниться легенько, але не вимиває шкіру "до скрипу", хоча очищення при цьому дійсно хороше!

Матувальний крем для обличчя:

  • Зволожує зневоднену жирну шкіру обличчя;
  • Має легеньку формулу та не залишає жирної плівки (чудово лягає в якості бази під макіяж);
  • Не викликає нових висипань;

Серед активних компонентів крему - ніацинамід 4% та саліцилова кислота 0,20% (ще є цитабіол іриса, вітамін Е тощо). Думаю, завдяки ніацинаміду, що є у складі крему - я тепер забула про висипання та капризну шкіру! Крем має зручний дозатор, пахне приємноєю класичною віддушкою,.

Так, шкіра з цією парочкою не стала, як у мої 20 років, але відсутність надмірного блиску в Т-зоні та відсутність висипань мене все рівно радує! Рекомендую дівчатам з комбінованим типом шкіри!