О'L

Крем для тіла з ефектом засмаги від Natureal

Крем для тіла з ефектом засмаги від Natureal
Крем для тіла з ефектом засмаги від Natureal
Крем для тіла з ефектом засмаги від Natureal

Шкода, що Natureal не представлено на Makeup, бо я дуже люблю продукти цього бренда та щиро раджу всім його спробувати.

Наразі хочу трішки розповісти про їх SHIMMER CREAM з сяючими мінеральними частинками, що інтенсивно зволожує та розгладжує шкіру, а також створює ефект рівномірної засмаги.

Виробник заявляє, що у складі присутні 28 активних рослинних інгредієнтів, а основними комонентами є вітаміни ABCDE, екстракт критмума та екстракт ратанії.

Нижче наводжу повний склад:

Aqua, Isoamyl Laurate, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Cetearyl Glucoside, Mica, Pentylene Glycol, Propanediol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cellulose (Bambusa Arundinacea), Panthenol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Lecithin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Lactobacillus/Olive Leaf Ferment Extract, Parfum, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate (vitamin A), Pantothenic Acid (vitamin B5), Ascorbyl Palmitate (vitamin C), Cholecalciferol (vitamin D), Tocopherol (vitamin E)*, Crithmum Maritimum (Sea Fennel) Extract, Krameria Triandra (Rhatany) Root Extract*, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin.

Засіб представлено в алюмінієвих тубах по 20 мл та 100 мл. Вартість 20 мл 170 грн., 100 мл - 550 грн.

Я маю обидва види пакування, що залишились в мене ще з минулого року. Наразі їх дизайн трішки змінився.

Алюмінієві туби виглядають дуже прикольно, але доставати залишки засобів з них взагалі не зручно. Ну, й об'єм досить малий, тож, вистачає їх ненадовго.

З плюсів маємо те, що крем чудово зволожує та живить шкіру. В мене шкіра суха і на мені він працює ідеально. Розподіляється досить рівномірно - тож, отримуємо такий же легкий й рівномірний ефект засмаги.

Також має легкий шиммер, що додає шкірі помірного сяйва.

Колір продукту намагалася передати на фото, запах легкий й доволі приємний.

Крем для тіла з ефектом засмаги від Natureal

Ефект рівномірної легкої засмаги наступає миттєво. Я фотограф не дуже гарний, але, здається, на фото все ж таки різницю видно.

Мінус ще в тому, що може залишати сліді на одязі, тож, під білі речі краще не використовувати.