Yuriivna

Топ 5 звичок,які покращили стан мого обличчя

Топ 5 звичок,які покращили стан мого обличчя

З підліткового віку я не могла похизуватися станом свого обличчя.У деяких висипання в період підліткового віку з'являються на спині,а у деяких висипання локалізуються лише на обличчі.Я не можу сказати,що картина зовсім була поганою,але висипання дуже часто з'являлися на обличчі.До цього додався жирний блиск шкіри,чорні цятки,поодиноокі шелушіння та нерівний рельєф шкіри.Методом помилок та спроб покращити стан шкіри я зазнавала невдач,або лише тимчасового ефекту.Після підлітковості,висипання так і не залишили мене та час від часу,то загострювалися,то зникали.

Для себе я знайшла засоби,які підходять моєму типу шкіри.Також для себе я сформувала топ всім знайомих звичок,які покращують стан обличчя та запобігають появі нових висипань.Єдине,з чим я ще у процесі роботи-чорні цятки та пост-акне.Я розумію,що тип шкіри я не зміню на той,який мені потрібен,але я можу знайти підхід та доглядати за обличчям,так як потребує даний тип шкіри.Варто зазначити,що в мене немає діагнозу-акне.У підлітковому віці,я не зверталася до лікарів- дерматологів.З часом я зрозуміла,що якби не робила деяких помилок у догляді,які мають дуже важливе значення,що від цього і залежить стан моєї шкіри,то картина була зовсім інша.

  • Топ засобів,якими я користувалась,користуюсь та буду користуватися.Цей перелік складаю з особистого досвіду,засоби,які не викликали в мене алергії,неприємних відчуттів.Засоби,які підходять комбінованому та жирному типу шкіри.Деякі з них я вже використала,але вони залишили гарний результат.
  1. По мінімуму чіпати своє обличчя.Зрозуміло,що зовсім не чіпати його ми не можемо,проте звести до мінімального контакту рук з обличчям можемо.
  2. Після вмивання не терти обличчя різкими рухами,а обережно промакувати обличчя від залишків води.
  3. Не витирати обличчя рушниками,краще це робити сухими одноразовими серветками.
  4. Завжди змивати макіяж перед сном.
  5. Не нехтувати другим етапом догляду за шкірою-тонізацією.