Хаiт Маргарита

Три українські бренди та їх хітові продукти

Три українські бренди та їх хітові продукти

📌Бренд PROVG - це український бренд, створений двома візажистами. А те, що роблять візажисти, засновано на їх величезному досвіді в роботі з різною косметикою, тому продукти, які вони створюють, зазвичай, класні.👌🥰

Поділюся з вами продуктами бренду, які люблю особисто я:

1. Тіні - хітовий продукт бренду, які дуже люблять візажисти. Особисто я підсадила на них своїх клієнток і вони теж чудово з ними пораються.

Палітра широчезна, розбігаються очі👀👀

В бренді є матові "базові" тіні - чудова пігментація та гарна пресовка. Не обходжуся без "розтушовочних" кольорів (це всі відтінки коричневого), обожнюю їх чорний колір - це найчорніший з чорних кольорів! Також люблю яскраві кольори, можна обрати на будь - який смак: від глибоких, благородних відтінків до яскравих, практично неонових.😍

Також рекомендую придивитися до тіней Multichromatic - дуууже красиві! Шовковиста текстура, яка легко набирається і так само просто наноситься наповіка, відмінна передача кольорів та заворожуюче сяяння🤩🤩🤩

Можна набрати собі ідеальну палітру, в якій не буде зайвих кольорів - це дуже зручно!

2. Бази під тон. Всі бази круті, але особливо люблю базу PROVG Perfect Skin Secret Poison - це зволожуюча база з легким тонуванням. Ідеальний варіант для тих, хто не любить багато тону на обличчі, але хоче вирівняти тон шкіри. 🥰

3. Хайлайтери - створені в колабораціі з відомим візажистом Ольгою Томіною.

Один Exorcist - хамелеон у холодному рожево-ізумрудному переливі, другий Egoist - колір біле золото. Ці хайлайтери без великих частинок, тому при розтушовуванні формується «вологе» сяйво, мають текстуру, яка зливається зі шкірою.

Можна нашаровувати без ефекту "припиленості", хайлайтер просто стане більш яскравим та вологим.💦🌟💫

4. Не можу на останок не сказати про крутий пензлик для стрілок під номером ЕТ-016! Це моя випадкова знахідка в бренді, яку я дуже полюбила ! Цим пензликом можна малювати найтонкіші лініі, вона щільно забита і дуже зручна! спробуйте😉😉😉

📌 Бренд Alena Tofil - цей бренд не представлений на сайті мейкап, але нічого не сказати про нього я просто не можу, бо занадто часто користуюся їх продуктами.

Це бренд кольорової косметики, борн ін Юкрейн, не тестується на тваринах. Особлива гордість бренду - власна лабораторія в Україні для розробки текстур та продуктів.

В бренді не так багато продуктів, але є такі перлини, які я не проміняю ні на що!

1. Аджастери - пояснювати шо це таке, я не буду, бо про цей продукт писала окремий пост, ось він: https://club.makeup.com.ua/post/3552/

Ознайомлюйтесь, там корисна інфа, яка зможе врятувати не один улюблений тональний засіб.😉

2. Водостійкі кремово-пудрові тіні у тубі STARTINT - використовую їх практично в кожному макіяжі. Це тінт для очей, запакований у пластиковий тюбик, дуже економічний та зручний у застосуванні. Обожнюю , бо ціна / якість - дійсно вражають!

Лінійка кольорів дуже широка,є матовi та сяючi текстури, від нюдовоі гами на кожен день до яскравих кольорів для ваших макіяжних експериментів.

Їх можна використовувати як підложку під тіні, як монопродукт на кожен день , малювати стрілки та наносити на губи як стійку помаду.

Головне правило - нашаровувати потрошку👌🏻

Дуже стійкі, але є час для розтушовки, можна наносити і пензлем і пальчиком. Я підсадила на них вже дуже багато своїх клієнтів та учениць 🥰 і вам рекомендую придивитися до них 😉

📌 Hedonic - заявляють себе як український бренд етичної косметики. Cruelty free. Знову ж таки, бренд, заснований візажистом. 😉

1. Перший хіт в моєму списку: Hedonic Clear Brow Gel , з яким я познайомилась випадково, мені його порадила моя клієнтка. Тоді я шукала аналог відомого білоруського гелю, який я, по всім відомим причинам, більше не збиралася купувати. 😏

Найбільшою перевагою є те, що він дуже стійкий та справді тримає брови! Також, не залишає білого нальоту та не сушить волосинки. Примітка: читайте та вкладайте за інструкцією тоді фіксація дійсно буде хороша😉

2. Hedonic Mascara Perfect - зараз моя улюблена туш для вій. Люблю її за те, що вона не чорна, а правильного темно-коричневого кольору. Ідеальна на кожен день, коли не дуже хочеться малювати очі та робити вії занадто контрастними. Знайти такий колір складно, бо зазвичай це "коричневий відтінку таргана". 🥲

Ще великим плюсом є те як вона змивається - просто теплою водою! Для мене, як людині з лінзами - це скарб!😍

Якщо вам ця тема буде цікавою та ви проявите активність, то цей допис переіменується в "Три українські бренди та їх хітові продукти. Частина 1" 😉😉😉

Пишіть в коментарях - хто що пробував з мого переліку і як вам? сподобалось чи ні?

Та про які ще українські бренди та їх хіти ви хотіли б отримати мій відгук?