Alyona Fedyk

Затишок, спокій, комфорт: як свічка від MARÊVE допомагає мені боротись зі стресом

Затишок, спокій, комфорт: як свічка від MARÊVE допомагає мені боротись зі стресом
Затишок, спокій, комфорт: як свічка від MARÊVE допомагає мені боротись зі стресом
  • Це моє заспокійливе... Мій сеанс – це повна тиша, відсутність світла (тут проблем немає) та палаюча свічка з дерев’яним гнітом.

Чому MARÊVE а не, скажімо, легендарні Woodwick? Тут все просто: економія, не бажання переплачувати за те, що має такі ж властивості. Свічки MARÊVE потріскують так само, як і Woodwick, і пахнуть не гірше. Звісно, якщо брати велику свічку з подовженим гнітом, то звук буде посиленим, а тому пропозиція для засновників MARÊVE: я дуже чекаю на великі свічки. Вірю в вас!:)

Дизайн MARÊVE вважаю дуже вдалим: лаконічний, простий, універсальний… Свічки в одному стилі та кольорі виглядають красиво у будь-якому приміщенні, бо усі ці декоративні штуки в різних формах та кольорах на комоді чи столі вганяють мого внутрішнього перфекціоніста у якийсь ступор. Тут свічки візуально відрізняються лише назвою, що написана на етикетці маленьким шрифтом. А ще бренд “елітизував” свою продукцію, доповнивши її красивими чорними коробками.

Аромати дуже насичені. Коли я отримала замовлення та відкрила коробку, перше, що почула – був запах свічки Mandarine Punch. Вау. Вона пахне навіть тоді, коли просто стоїть спокійно на столі. Мій другий вибір – Chocolate Mousse. Теж пахне, але не так яскраво. Шоколадна композиція більш спокійна та тиха, мені більше схожа на запах шоколадних пряників, а ось мандарин – яскравий, злегка кисленький та освіжаюче-солодкий.

Свічки мають соєву основу, матеріал в скляному свічнику навіть на дотик трішки жирнуватий, а коли плавиться, то утворює на вигляд масляну консистенцію. Від того і такий насичений аромат. Головна особливість свічки – дерев’яний гніт. Він не просто горить, а утворює приємні звуки палаючого каміна, в якому потріскують дрова. Не очікуйте, що звук буде голосним, це всього-навсього свічка:) Але потріскування дуже милозвучне. Виробник обіцяє до 40 годин горіння. По моїм спостереженням на зараз це абсолютно реально.

А тепер найголовніше. По деяким відгукам можна зробити хибний висновок, що гніт горить лише перших декілька секунд, а потім тліє. Важливо: після кожного запалювання свічки гніт потрібно трішки підрізати. Не можна палити свічку менше, ніж 30 хвилин, тому що соєва основа може утворити лунку навколо гніту, а це призведе до зменшення тривалості її горіння. Слідкуй за тим, щоб віск плавився від гніту та до самих країв.

MARÊVE, я приємно вражена, ба більше – ніколи не думала, що в Україні можуть робити ароматичну продукцію рівня Woodwick чи Millefiori. Дуже круто!