Євгенія 👩

Мої порожні баночки за минулий місяць 👋

Мої порожні баночки за минулий місяць 👋

Всім привіт 🤞

В останній рік я стала дуже запасливою, якщо бачу, що в мене закінчується якийсь продукт, то одразу купую йому заміну. Власне, тому в моєму житті не прижився Project Pan.

За минулий місяць у мене накопичилося 6 порожніх баночок:

  • Тонік Vichy Normaderm Purifying Pore-Tightening Lotion
  • Міцелярка Garnier Skin Naturals
  • Парфумований скраб для тіла з шимером "Rose Wine" від Mareve
  • Крем-масло для тіла Fresh Juice "Баобаб і карибська золота диня"
  • Маска для волосся Masil 8 Seconds Salon Hair Mask
  • Ополіскувач для ротової порожнини Listerine "Свіжа м'ята"

Розповідаю більш детально про кожен продукт та показую на що їх замінила👇

Купуючи цей тонік, я як завжди повелася на захоплені відгуки). Однак, якщо бути чесною – це моя друга порожня баночка від цього тоніка, загалом я ним користувалася протягом 6,5-7 місяців.

Чи я отримала якийсь ефект? Абсолютно ні.

Чому купила повторно? Тому що думала, що у нього накопичувальний ефект і потрібно трохи почекати).

У підсумку:

  • Тонік абсолютно ніяк не впливає на стан пор, навіть мінімально не звужує і не очищує їх.
  • Злегка матує шкіру, але цей ефект триває не більше 2 годин.
  • Ніякого зволоження, вирівнювання тону та пом'якшення не було.
  • Просто таке відчуття, що ти замість тоніка використовуєш звичайну воду).

Це той продукт, який я ніколи більше не куплю і абсолютно не рекомендую, просто тому, що це марна трата грошей).

На заміну аптечному Vichy я взяла бюджетну, польську Ziaja Jeju зі схожими властивостями). Вона теж не супер-ефективна, але цілком непогано очищає шкіру, трохи звужує пори і відмінно матує на тривалий період.

От останнім часом галас у соц. мережах про цю міцелярку, про те яка вона шкідлива і бла, бла, бла).

Для мене вона нормальна, жодних негативних реакцій у мене не викликала за весь час користування, а купую я її періодично, ще з часів школи, а це вже років 15).

  • Вона досить жорстко очищує шкіру, але в принципі непогано видаляє макіяж навіть із щільних, водостійких текстур.

На цей раз на заміну їй, я взяла популярну Bioderma Sensibio H2O, яка працює м'якше, але макіяж видаляє досить добре. Єдиний мінус біодерми – це велика витрата.

Ця чудова баночка дісталася мені в подарунок від makeup. Продукт справді дуже крутий і якісний❤️.

  • Неймовірний аромат та супер-ніжна текстура.
  • Якісне очищення, що не травмує.
  • Зволоження та пом'якшення.

Докладніше про скраб та його властивості можна прочитати тут: https://club.makeup.com.ua/post/10549/.

100% я купуватиму цей скраб повторно, ще обов'язково спробую його з ароматом "Gold Champ". Однак, це буде пізніше, тому що ще до подарунку, у мене вже був припасений цукровий скраб від Fresh Juice Asian Pear & Papaya, який потрібно використовувати).

Мені подобаються скраби Fresh Juice і взагалі я ще той фанат цього бренду, але потестувавши Mareve, можу сказати, що Mareve в рази кращий)

Для мене батери від Fresh Juice – це класика, яка завжди є в моїй косметичці).

  • Чудовий, насичений та дуже фруктовий аромат із яскраво-вираженою ноткою дині.
  • Глибоке зволоження та утримання вологи.
  • Пом'якшує, робить шкіру більш оксамитовою та гладкою.
  • Супер-економічна витрата.

Люблю та обожнюю батери від Fresh Juice, тому купила повторно, тільки з ароматом азіатської груші та папайї. Насправді, всі батери Fresh Juice мають однаково хороший ефект, їх відмінність тільки в ароматі. Однак і аромат у кожного батеру дуже смачний).

Це величезна любов мого пористого, сухого волосся. Я постійно хочу купити щось на заміну цій масці, але вона все одно завжди опиняється в моєму кошику, не можу її зрадити).

Хоча вже кілька місяців активно стежу за подібною маскою від Gliss Kur "7 Sec".

Цій диво-масці я вже присвятила, який можна прочитати тут: https://club.makeup.com.ua/post/9128/

Цей ополіскувач для ротової порожнини у мене вже близько 2-х років, незмінно. Його порадив стоматолог моєму чоловікові, а мені він полюбився за те, що знімає запалення з мого зуба мудрості, що нескінченно лізе).

  • Приємний, м'ятний смак. М'ята в міру м'яка, рот після неї не пече).
  • Добре освіжає подих.
  • Очищає ротову порожнину, у тому числі від залишків їжі.
  • Добре знімає запалення ясен (той самий зуб мудрості).
  • Економічна витрата.

Звичайно, я купила його повторно, тільки вже в меншому тревел-обсязі. Цього місяця у мене заплановано багато поїздок, а бадію в 500 мл тягати з собою не дуже зручно).

Дякую за увагу💕