Vikulyk

Для чого мені виноградна вода

Для чого мені виноградна вода

Такого роду продукти я люблю особливо на літо, ви не уявляєте, хто не пробував, який то кайф витягнути з сумочки і освіжити обличчя в спеку, навіть при поганому самопочутті в спеку спеку стає куди легше.

Завдяки аерозольній жестяній баночці вона не нагрівається, тому надає відчуття прохолоди.

Каплі на шкірі виходять доволі дрібні, тому ця річ прикрасного підходить , щоб згладити макіяж, якщо він надто насичений і покриття пудрою помітне.

Для чого мені виноградна вода

Беручи цю воду, а не іншу термальну, я керувалась тим, що в складі є виноградна вода, адже виноград хороший антиоксидант, доречі склад тут доволі простий і складається він суто з виноградної води, нічого лишнього.

В плані догляду я не бачу якогось ефекту, адже використовую ясна річ і інші продукти, це просто допоміжний варіант, який я також компоную після нанесення догляду з гіалуроною кислотою (гк любить поглинати воду). Така водичка може викликати невелике стягнення шкіри, яке швидко проходить, заявленого зволоження я не бачу, тай не для цього я їі брала.

Маю ще один спосіб використання: розбавсяю ензимну пудру, це чисто технічна сторона)

Це для мене дійсно необхідна допоміжна річ, чудес не робить, але нереально полегшує життя.