Vikulyk

Мій найніжніший гель для вмивання

Мій найніжніший гель для вмивання

Цей гель має цікаву формулу, оскільки слабо піниться, дехто каже, що схожий на молочко, але я з цим не погоджуюсь, бо текстура у нього насправді гелева, просто дуже ніжна. При контакті з водою піноутворення дуже слабеньке.

У складі доволі м'які очисники, Лаурил сульфат звичайно ж відсутній, також є кастрове масло, вітамін е, парабени (особисто я їх не боюсь).

Віддушка доволі сильна, квіткова, мені так подобається, але багато хто не схвалює такий нюанс в доглядовій косметиці.

На 2 фото я змочила засіб водою

Мій найніжніший гель для вмивання
Мій найніжніший гель для вмивання

Після вмивання відчуття дуже комфортні, шкіра не стягнута, це насправді ніжний догляд, але очищення вистачає.

Засіб дозується вміру, памятаю, як в мене була мініатюра гелю для вмивання від Obagi, то там мені було важко видавити потрібну кількість засобу( з великою версією таких проблем не спостерігала) тут же все вміру, тому засіб супер економічний, якщо не говорити про ціну 😅

Упаковка дуже якісна, він у мене так давно, а нічого не облізло, букви не стерті.

Про бренд Declare відгукуються по різному, мені саме цей засіб подобається і сивортка у них ще непогана є.)