Vikulyk

Ідеальний засіб для проблемної шкіри

Ідеальний засіб для проблемної шкіри

Це моя друга ензимна пудра і я більше не уявляю свій догляд без неї.

Ензимна пудра позбавляє шкіру від забруднень, має відлущуючий ефект, робить шкіру матовою і одночасно заспокоює.

Мій вибір цього разу Myldi, адже вона має на додачу класні складники : стабілізований вітамін С, ніацинамід, сухий екстракт алоє і інші.

На фото я показала одноразовий ефект, як ми бачимо шкіра зразу стала не така роздратована, висипання заспокоїлись, пори звузились, шкіра більш матова, однорідна і гладка, але при постійному використанні ефект накопичується і ми пожинаємо приємні плоди від догляду.))

Ідеальний засіб для проблемної шкіри

Використовую 2-3 рази в тиждень. Після вмивання гелем, спінюю разом з виноградною водою від Coudalie в долонях, наношу на сухе обличчя і залишаю на 15-20 хв.

40 грам дуже економно розходяться, вам вистачить ой, як надовго.

В кінці змиваю водою з під крана і наношу "mle cream"( він спрямований на відновлення шкірного бар'єру), без тонера, без сивортки, а зразу крем для кращого проникнення керамідів.

Тут показала покрокове фото до нанесення і в процесі, в кінці фото з кремом.

Не дивлячись на миттєвий ефект, після постійного використання він ще кращий, пори більш звужені і висипання значно менше турбують, тому ензимна пудра справжній маст-хев для моєї проблемної шкіри.