el_mo_ko

Бестселер у світі гідрофілок ? Подивимося !)

Бестселер у світі гідрофілок ? Подивимося !)

Спробувавши декілька гідрофільних олій , я повністю в них розчарувалася , як би я не старалася , частина просто скапувала в раковину , інша частина ,яка потрапляла на моє обличчя ,ніби «шкрябала» його ,замість того , щоб ніжно очищати . До того ж , запах у них був більш виражений , ніж мені б хотілося .

І тут ,я «повелася» на рекомендацію блогера .. І не прогадала !)

Це тепер мій улюблений бальзам !

Почнемо з упаковки . У Heimish вона , як завжди , на висоті. Спочатку ми бачимо гарну картонну коробочку , а всередині нас чекає ця приваблива баночка , яка не тільки симпатична , а й дуже зручна .

Баночку не потрібно відкручувати-закручувати ,а достатньо просто відкрити-закрити .

Всередині нас чекає пластиковий обмежувач на якому ми знаходимо лопатку для зручного набирання засобу .

А далі йде сам продукт .😍

Текстура схожа на підмерзле масло , яке починає танути при контакті зі шкірою . Також бальзам дуже приємно пахне , мені особисто нагадує цитрусові.

Шкіру очищає гарно і головне ніжно ,добре емульгується .

На моїй комбінованій шкірі ,через спеку зʼявилося чимало комедонів ,які цей бальзам розчинив за пару тижнів .

Нових висипань не викликав . Сонцезахисний крем змиває добре , очі не виїдає ,як його попередники . Косметикою я наразі не користуюся ,тому не можу сказати ,як він поводить себе в цьому плані .

Головне добре змивати його пінкою або гелем .

Подукт сподобався , користуюся із задоволенням !) Ще хочу спробувати цей бальзам з ароматом мандарину .

Хто користувався , цікаво почути вашу думку )

Бестселер у світі гідрофілок ? Подивимося !)
Бестселер у світі гідрофілок ? Подивимося !)
Бестселер у світі гідрофілок ? Подивимося !)
Бестселер у світі гідрофілок ? Подивимося !)