Чистикова Дар'я

Маска альгінатна Оливка від Tink

Маска альгінатна Оливка від Tink

Я люблю альгінатні маски, але не користуюся ними регулярно. Основна причина - з альгінатними масками багато метушні, а часу не завжди вистачає, проте ефект того вартий.

Тож зраділа, що у подарунковому боксі 🎁 була альгінатна маска Оливка з детокс ефектом, у складі є ще спіруліна і ламінарія.

Усередині зеленуватий порошок, подібний до борошна. Згідно інструкції треба розвезти водою 40g до стану густої сметани та отриману масу нанести на обличчя. Я завжди використовую трохи прохолодну воду, з досвіду від теплої маски швидко застигають. Після нанесення можна 30 хвилин полежати, ходити з маскою не рекомендую, оскільки вона важкувата, краще лягти і помедитувати 💆‍♀️

Всієї баночки мені вистачило на обличчя та шию шаром приблизно 5-7мм. Печіння чи інших неприємних моментів при використанні не відчувається. Трохи охолодшуючого ефекту, але це може бути із-за трохи прохолодної води. Знялася одним пластом 👌

Варто відмітити, що добре продумана упаковка, в ній можна одразу замішати масочку, не треба шукати посуд, це ➕

Після використання відчувається приємна свіжість, помітніше рівніший тон, шкіра більш зволожена.

Тож незважаючи на мороку зі швидким нанесенням, результат значно кращий, ніж у звичайних кремових або тканинних масок.

Зробила для себе висновок, що буду частіше використовувати альгінатні маски. І вам раджу 💯. Між іншим, у виробника Tink досить широкий вибір цих масочок - "Кокос", "Виноград", "Гарбуз" та інші, впевнена ви знайдете для себе свою ❤🥰