Чистикова Дар'я

Міцелярна вода 💧 від Tink

Міцелярна вода 💧 від Tink

Міцелярна вода з мелісою та пантенолом з подарункового боксу 🎁 і мої враження від неї.

Моя шкіра нормальна, може трохи комбінована, бувають висипання, але рідко. Шкіра довкола очей, на губах потребує додаткового зволоження. Від засобу чекала лише очищення від мейку та комфортного використання.

Безпосередньо на шкірі, міцелярка досить ефективно знімає звичайний нестійкий макіяж без зайвого тертя. Що для мене ок, адже зазвичай такою косметикою я і користуюсь. Проте до стійкої та водостійкої косметики з нею можна не підходити, але виробник цього і не заявляє😋 Але при цьому очі просто випалює, дуже неприємне відчуття. Добре, що не викликає подразнення. На решті дільниць відчувається невеликий короткочасний дискомфорт, але це звичайне явище у більшості міцеллярок на моїй шкірі. Зайву сухість чи жирність не провокує. Відчувається на шкірі без липкості.

Підсумуючи, мені ця міцелярка не зайшла, неприємні відчуття на очах неабиякий привід. Хоча 🤔 може підійти і радувати, якщо у вас всеїдні очі та в ході проста нестійка косметика.