BELENKAYA

Моє перше знайомство з брендом Dr. Spiller

Моє перше знайомство з брендом Dr. Spiller
Моє перше знайомство з брендом Dr. Spiller

Я вже чула про цей бренд раніше, але не мала можливості знайти його на теренах України. З моменту появи Dr. Spiller на Makeup, познайомитися з засобами стало набагато простіше, тому не розповісти про це вам буде справжнім злочином :)

Trawenmoor від Dr. Spiller — це преміальний, органічний догляд за шкірою. Лінійка Trawenmoor натхненна лікувальними грязями з Австрії, в її основі міститься екологічно чиста сировина, що відзначена сертифікатом Cosmos Organic. Окрім того, що косметика містить не менш ніж 98 % натуральних компонентів, вона відповідає стандартам Climate Neutral та BDiH, підходить для веганів, а ще її не тестують на тваринах!

COSMOS ORGANIC — це всесвітній стандарт якості органічної косметики, який гарантує:

✅ екологічно безпечні процеси виробництва та обробки, що не завдають шкоди здоров'ю людини;

✅ розробка концепції зелених хімікатів;

✅ відповідальне використання природних ресурсів;

✅ повага до біорізноманіття;

✅ відсутність нафтохімічних інгредієнтів (крім дозволених консервантів): парабенів, феноксиетанолу, ароматизаторів та синтетичних барвників;

✅ відсутність ГМО;

✅ пакування, що переробляється.

Як людина із проблемною, схильною до висипань шкірою, я не можу обійтись без систематичного та контрольованого відлущення. Раніше мені доводилося комбінувати різні способи ексфоліації та постійно балансувати, щоб не пошкодити захисні механізми епідермісу. З появою Trawenmoor 2-Way Scrub, моя повсякденна рутина полегшилася в рази, адже засіб містить дрібнодисперсні абразивні часточки у поєднанні з м‘яким ферментним комплексом та заспокійливими оліями.

Що по особливостям?

  • оптимізує процес оновлення шкіри;
  • 1 засіб = 2 дії, засіб поєднує ензиний та механічний пілінг;
  • глибоко очищує пори, звужує їх, покращує колір та рельєф шкіри;
  • можна використовувати як чистий ензимний пілінг та як механічний пілінг;
  • вирівнює тон та рельєф шкіри;
  • активує мікроциркуляцію крові та готує шкіру до кращого поглинання активних інгредієнтів;
  • безпечний для використання в домашніх умовах: 98% натуральних компонентів;
  • настільки м'який, що підходить навіть для чутливої шкіри;
  • відновлює захисну функцію;
  • гіппоалергенно.

Що по складу?

  • есенція TRAWENMOOR, багата на цінні гумінові кислоти, підтримує природний механізм очищення шкіри, покращує метаболічні функції, чинить протизапальну дію;
  • ензимний комплекс прискорює відлущування відмерлих клітин;
  • мелені абрикосові кісточки виконують роль інтенсивного механічного ексфоліанту + стимулюють кровообіг;
  • гідролат троянди усуває сухість шкіри, сприяє розгладженню зморшок та зміцнює капіляри;
  • олія насіння журавлини виконує захисні функції і запобігає руйнуванню колагенових волокон шкіри;
  • сафлорова олія зміцнює бар'єрні функції шкіри та запобігає втраті вологи;
  • екстракт торф'яного моху підтримує життєздатність клітинних ядер шкіри, що перешкоджає її передчасному старінню;
  • торф'яне тріо (мох, папороть та лишайник) — глибоко зволожують шкіру;
  • містить додаткові лікарські рослини: ферментований підберезник, росянка, гідроліт квітів липи та пінник луговий.

Маленька порада: щоб ензими працювали на всю потужність, їх краще використовувати у теплому та вологому середовищі (нам підійде душ, або ванна). Якщо ензими висихають, вони засинають і перестають працювати, навіть якщо ви будете намагатись повторно активувати їх теплою водою (такі от капризні). Також ензими мають чіткі вимоги до експозиції, тому дайте їм полежати на обличчі від 10 до 20 хвилин для кращого ефекту. Таким чином ви дійсно зможете забути про існування чорних цяток та сальних ниток, тільки тсс.

Улюблене активоване вугілля увійшло в чат. Це просто знахідка для тих, хто хоче влаштувати своїй шкірі справжній детокс. Продовжуючи тему проблемної шкіри, нанести Purification Mask після гарної ексфоліації — справжній мастхев. Вона поглинає все зайве та залишає по собі чисту, гладеньку шкіру без комедонів та запалень.

Що по особливостям?

  • маска має желеподібну текстуру, яка при нанесенні залишає приємне відчуття прохолоди;
  • підходить для всіх типів шкіри, особливо жирної та схильної до недосконалостей;
  • має 2 механізми дії: запускає регенерацію клітин та уповільнює процес старіння;
  • делікатно відлущує, поглинає зайвий себум та глибоко очищає пори;
  • позбавляє чорних цяток та комедонів;
  • виводить накопичені токсини;
  • має освітлювальні властивості, бореться з пігментними плямами, вирівнює тон шкіри;
  • має класну консистенцію, яка лягає бездоганним однорідним шаром;
  • на 98% органічний продукт;
  • гіпоалергенна формула.

Що по складу?

  • активоване вугілля є сильнодіючим абсорбентом, миттєво позбавляє від забруднень;
  • гумінові кислоти підтримують природний механізм очищення шкіри, покращують метаболічні функції, чинять протизапальну дію;
  • альпійський кипрей регулює роботу сальних залоз та покращує текстуру шкіри;
  • солі цинку також зменшують надмірне продукування шкірного сала та підтримують достатній рівень вологи.

Помітила, що після маски обличчя довше залишається матовим, а кількість висипань зменшилася вже за 2 тижні систематичного використання. Я перестала помічати свої пори!

Такого єднання з природою я давно не відчувала. Як результат — бездоганна шкіра та відчуття повного релаксу, до якого хочеться повертатися знову і знову.

Можливо ви вже використовували щось ще з даної лінійки? Бо я б залюбки розширила свої горизонти чимось новеньким :)