Yuriivna 🌸

Тонізація шкіри

Тонізація шкіри

Пам'ятаю ще ті часи,коли уникала застосування тоніку або тонеру.Чому?Не розуміла навіщо він взагалі потрібний,головне щоб був гарний гель або пінка для вмивання.Проте на курсах мій світ трохи перевернувся.Стільки баночок і всі для чогось.Тонік обов'язкова складова у догляді за обличчям шкіри,тому їм не треба нехтувати,або вважати неважливим.

  1. Я мала тонік від La Roche Posay,він є заспокіливим та зволожуючим.Допис ось тут https://club.makeup.com.ua/post/8951/
  2. Ще сподобався тонер від української фірми це Yucos Moisturizing Toner,він вже й підходить до завершення,залишилось на декілька використань,тому буде у дописі про порожні пляшечки.Про нього також є вже готовий допис,тонер на 5+

Доречі чим взагалі відрізняється тонік від тонеру,хіба це не одне й теж саме?

  • Ну першу різницю,яку я помітила це консистенція.У тоніка вона більш рідка,наче звичайна водичка.У тонера густіша,гелевоподібна.Так ось у La Roche і Bielenda це так і є,рідка водяниста консистенція.
  • Ну і друга різниця це те,що тонік підготовлює шкіру обличчя до нанесення інших доглядових засобів.Тонік більше про додаткове очищення після вмивання,про тонізацію,та про вирівняння pH шкіри обличчя,не має багато активних компонентів та не вирішує якість проблеми шкіри.Тонер має таку властивість як посилення ефекту інших засобів,які будуть нанесені вже після нього.Тонер більш багатий на склад та може стати помічником у вирішення проблем,так як може регулювати роботу сальних залоз,зменьшення почервоніння запальних висипань.

Bіelenda Skin Clinic Professional Mezo

  • Bielenda зроблений польським брендом.Тонік заявлений як зволожуючий.У своєму складі має гіалуронову кислоту+молочну кислоту.Як заявляє виробник він призначений для сухої шкіри обличчя.А в мене вона більш комбінова,схильна до жирності,проблемна.Скажу так,так як я використовую гелі для вмивання,саме для жирної проблемної шкіри,гелі часто можуть підсушити шкіру,тому зазвичай я обираю зволожуючи тоніки.У La roche є також тонік(лосьйон),що звужує пори,але я його купляти не буду,бо після вмивання ще більш пересушити шкіру то не діло,бо на підборідді,в носогубному трикутнику може бути шелушіння.Комбінована та жирна шкіра потребує також гарного зволоження,не тільки суха.Тому тоніки та тонери я обираю зволожуючи і не хвилююсь за те,що шкіра пересохне на певних ділянках так,що треба буде їх екстра зволожити.
  • Bielenda гарний бюджетний варінт тоніка,не залишає липкості після себе,там де є шелушіння зволожує його.За зволоження відповідає гіалуронова кислота,а молочна кислота має делікатні відлущуючи властивості.Аромат у тоніка ненав'язливий,швидко вивітрюється.Для мене плюсом є зволоження та те,що у наявності немає спирту,є гіалуронова та молочна кислоти.Багато від тоніку я не чекаю,але за свою ціну це гарний бюджетний варіант.