saybeautyk

Очищення для сухої шкіри тіла

Очищення для сухої шкіри тіла

Навідміну від обличчя, шкіра на тілі у мене завжди дуже суха і чутлива. Я зазвичай не сильно парилась щодо гелів для душу - який сподобався по аромату, такий і брала, на склади ніколи не дивилась. Але цієї зими в мене була просто аномальна сухість, тіло постійно зуділо, чесалося, треба було постійно мазатись кремом (а я не дуже люблю наносити щось після душу на тіло).

І переді мною постала задача знайти очищуючий засіб на мʼяких ПАР, недорогий, щоб прибрати всі ці неприємні прояви сухості. І так я знайшла його🥳

Про бренд Mayur я уже знала давно, колись щось навіть пробувала з їхньої продукції, тож я обрала улюблений аромат, великий обʼєм і зробила замовлення.

Гель на основі кокамідопропіл бетаїну та коко-бетаїну - амфотерні ПАР, які синтезують з кокосової олії.

Аромат гелю легкий, не хімозний кокос, а свіжий і ненавʼязливий. Це майже пуста баночка у мене, шкіра справді вже не так сильно пересихає (іноді все ж таки буває, бо я заядлий любитель душу і можу купатись по 3-5 разів на день - тут вже ніякий гель не допоможе😂).

Дуже комфортний засіб у використанні, особливо взимку в опалювальний сезон. Єдиний нюанс - він дає мало піни, тому розхід гелю дещо вищий, ніж я звикла зазвичай. Але це не такий вже і страшний мінус, враховуючи бюджетну ціну☺️

Тож якщо ви, так само як і я, страждаєте від пидвищеної сухості тіла - рекомендую обирати очищуючи засоби без агресивної миючої основи. Я однозначно буду повторювати Mayur і пробувати інші аромати 🥰