Чистикова Дар'я

Очищувальні смужки для носика

Очищувальні смужки для носика

Вирішила, що настав час спробувати смужечки  для носика. Зупинила свій вибір на смужках від Face Facts (моя помилка була в тому, що я не почитала відгуки 🙈)

Пакування сподобалось, кожна смужка була  ще в окремій упаковці, всього 3 штуки. З одного боку гладенька (з внутрішньої), із зовнішньої - як пластир. На запах приємний, можна "уловити" зелений чай.

Виробник обіцяє, що смужки допоможуть легко і швидко очистити пори від надлишків себуму, відмерлих клітин та пилу. Смужки просочені спеціальним антисептичним складом, який має протизапальну та антибактеріальну дію, попереджає появу запалень, а також звужує пори. Екстракт зеленого чаю сприяє загоєнню, заспокоює та знімає почервоніння, усуває надмірну жирність та блиск, виводить шлаки та токсини, покращує структуру шкіри, розгладжує та пом'якшує її.

Занадто добре щоб було правдою🙂
Щож перейшла до практики, після гарячого душу, на трохи вологий носик приклеїла патч, та чекала до повного висихання.


Чи був ефект? Ну... На носі залишилися шматочки клею🤣 А так більше нічого не витягнуло. Можливо я якось не так іх використовувала?
Дівчата, поділіться досвідом, чи то в мене не вийшло чи це даремно витрачений час та гроші?