Anna_feerie

Бюджетний тонік від висипань Bielenda Dr Medica Acne Dermatological Anti-Acne Liquid Tonic

Бюджетний тонік від висипань Bielenda Dr Medica Acne Dermatological Anti-Acne Liquid Tonic

Як-то кажуть, не Кореєю єдиною 🤣. Дехто не поділяє мого захоплення азіатськими брендами, хтось шукає бюджетні, при тому дієві засоби. Саме тому сьогодні хочу поговорити про чудовий продукт польського бренду Bielenda.

Бюджетний тонік від висипань Bielenda Dr Medica Acne Dermatological Anti-Acne Liquid Tonic
Бюджетний тонік від висипань Bielenda Dr Medica Acne Dermatological Anti-Acne Liquid Tonic

Цей тонік містить азелаїнову та мигдальну кислоти, ніацинамід, пантенол та алантоїн. Він має рідку консистенцію та приємний косметичний аромат, що швидко вивітрюється після нанесення.

Тепер до ефекту: Ph засобу нейтральний, тому не очікуйте від нього якоїсь мега ексфоліації чи лікування запалень за одну ніч. Для результату знадобиться час. Але це і є перевагою даного тоніку, адже він чудово підходить для використання влітку (навіть якщо вам захочеться скористатися ним зранку, головне, не забути про санскрін).

Зараз, коли від спеки плавиться асфальт, тонік допомагає підтримувати пори чистими, профілактувати висипання та освіжати шкіру після спекотного дня.

Цю свою баночку я відвезла мамі, бо вона дуже страждає від підшкірників влітку (так-так, жирна шкіра навіть у 60+ здатна приносити ось такі неприємні сюрпризи). Тому з настанням спеки матуся відклала улюблений пептидний тонер, який я купувала їй навесні, та перейшла на більш легкі текстури.

Через кілька днів використання її шкіра стала почуватися значно краще, до того ж, мама відмітила плюс делікатної дії - обличчя не лущиться та не пече.

Тож, тонік підійде будь-якому типу шкіри, хіба що тим, хто звик до більш агресивної дії кислот, може видатися надто лагідним. Та якщо ви шукаєте саме такий поступовий ефект і нетравматичну дію - він створений для вас! 🤗🤗🤗