O’Ostah

Порожні пляшечки липня

Порожні пляшечки липня

У моєму б’юті-арсеналі є дуже мало продуктів, яким я не зраджую, така собі вічна експериментаторка. Ділюсь із вами своїми новиночками, які я встигла ретельно протестувати і вже можу радити.

Чоловічий захист від поту та запаху - топчик. Я ненавиджу солодкі жіночі дези, а ось свічачки з нотками деревинних акордів - це ніби ковток холодого еспресотоніку у +40. Серед аксів є безліч приємно-нейтральних пляшечок, але моє захоплення Rituals перейшло всі дозволені межі і я дісталась до чоловічих лінійок. Як людина-гейзер сміливо заявляю: з ним моя спина та згини кінцівок сухі.

  • А для зони пахв я використовую перевірений Perspspirex, про який детально можна почитати тут:  https://club.makeup.com.ua/post/10311/

Мініатюрки Alfaparf мені вистачило на три місяці! Чудове зволоження, антифріз, захист кінчиків, зручний дозатор… Але на літо мені захотілось чогось більш невагомого. Моя фея по волоссю подарувала мені пляшечку Macadamia Natural Oil, про цей бренд я ніколи не чула і не знайшла на мейкапі саме цього продукту. Формат сухої олійки у спреї мені сподобався: дуже невагоме покриття, без зайвого жирняку. А пахне як…

Green Tea - це синонім літа. І як би я не пручалась, цей “затертий” аромат ідеально звучить. Півлітровий баняк зник за два місяці, бо до нього тягнулась рука і зранку, і перед сном. Йому на зміну прийшов баттер Rituals. Тут я трохи натупила і придбала замість Ayurveda крем із лінійки Good Fortune, і аж до сьогодні не могла зрозуміти, чому аромат не той. Та він також чудовий: це мікс пачулів і мандаринів, стійкий, насичений і глибокий. Текстура - неймовірна, вбирається за мить. Але багатьом таке живлення у спеку може здатись ту мач.

Я вирішила трохи зекономити і спробувати те, що так часто рекомендували дівчатка у МК. Це найкращий бюджетний кондиціонер, який може сміливо конкурувати з багатьма продуктами, які у рази дорожчі. Дійсно живить, приборкує пористе волосся, робить усе, що має робити кондиціонер. Вже точно знаю, що він буде поновлюватись і навіть не хочу шукати щось краще❤️