Derma E Crepey Skin (scrub/10ml + treatment/10ml) Набір пробників #testmakeupclub

Derma E Crepey Skin (scrub/10ml + treatment/10ml) Набір пробників #testmakeupclub

Derma E - це американський бренд косметики.

Як заявлено виробником: Серія Derma E Crepey Skin – це на 100 % веганські засоби, без вмісту ГМО, сої та компонентів тваринного походження. Набір із сашеток з відлущувальним скрабом та антивіковим засобом створений на основі унікального комплексу Anti-Crepe, що містить екстракти журавлини, сливи какаду та яблука, вітаміни A та E, AHA та кофеїн. Косметичні продукти сприяють усуненню в'ялості, підвищенню пружності, еластичності, а також відновленню тургору.

Якогось мега-ефекту я не очікую. Для результативності потрібно тривалий час користуватися цими засобами. Але засобів в цих пробниках все ж вистачить на кілька застосувань.

Засоби можна наносити на проблемні ділянки тіла. Я вирішила наносити на обличчя.

Скажу одразу, мені ці продукти дуже сподобалися.

Розглянемо детальніше.

Відлущувальний скраб для відновлення тургору шкіри — Derma E Crepey Skin Pre-Treatment

- формула на основі комплексу Anti-Crepe та солей Мертвого моря;
- АНА-кислоти забезпечують ефективне відлущування ороговілого шару шкіри;
- сприяє розгладженню мікрорельєфу;
- підвищує пружність та еластичність шкірного покриву;
- кофеїн у складі тонізує та зміцнює епідерміс;
- вітаміни А, Е та антиоксиданти захищають від впливу зовнішніх чинників та сприяють оновленню шкіри;
- покращує кровообіг та вирівнює тон шкіри.

Спосіб застосування:

Нанесіть невелику кількість засобу на мокру або суху шкіру і помасажуйте круговими рухами. Ретельно сполосніть теплою водою та промокніть насухо. Досить легкий для щоденного використання.

Моє враження:

Доволі рідка гелева консистенція з маленькими абразивними частинками, які тануть під час масажування шкіри. Я колись мала такий скраб від Лореаль, але його зняли з виробництва, я шукала подібний довго, так і не знайшла, а тут така приємна неочікуваність. Я була в захваті.

Скраб делікатно очищує шкіру від бруду та ороговілих клітин, не травмуючи і не подразнюючи її.

Запах трав"янисто-хімозний, як на мене.

Використання економічне, пробника вистачить на декілька разів.

Ту кількість засобу, яка на фото, я використала для шкіри обличчя і шиї.

Після використання шкіра стала гладенька і приємна на дотик, розгладжена, без рельєфу.

Антивіковий засіб для відновлення шкіри — Derma E Crepey Skin Repair Treatment

- комплекс Anti-Crepe для відновлення, омолодження та підтягування шкіри;
- містить мідні пептиди, які підвищують щільність шкірного покриву;
- ресвератрол у складі чинить антиоксидантну дію, захищає від впливу вільних радикалів, запобігає руйнуванню колагенових волокон;
- вітаміни А та Е сприяють зволоженню та захисту від ультрафіолету;
- кофеїн має тонізувальні та освіжальні властивості.

Спосіб застосування:

Наносити за потреби на тіло, приділяючи особливу увагу ділянкам шкіри, які потребують підвищення тургору.

Моє враження:

Крем має густу консистенцію, як баттер. Але при контакті зі шкірою тане під впливом тепла рук. Швидко розподіляється, шкіра його прямо поглинає. Не залишає після себе липкої жирної плівки. Шкіра дуже ніжна, гладенька і приємна на дотик.

Ту кількість засобу, яка на фото, я використала для шкіри обличчя і шиї.

Запах теж трав"яний, але менш виражений, ніжний.

Це чудове доповнення-відновлення після скрабу.

Не дивлячись на те, що крем дуже густий і щільний, він не скатується на шкірі.