Pilirina 💛💙

Гурманіка по-українськи 🇺🇦

Гурманіка по-українськи 🇺🇦

Парфумований спрей для тіла й волосся Rebellion Tucana у об’ємі 120 мл.

Раніше писала відгук на цей аромат, коли тестувала його вперше.

https://club.makeup.com.ua/post/10678/#comments

Tucana - 1:1 клон нішевого Asabi 3. Гучний аромат з неймовірно довгим шлейфом. Східний, теплий, гурманський, солодкий, зефірний, попозлипаючий і дуже стійкий. Монотонний протягом всього звучання. Найсолодший з усієї лінійки ароматів Rebellion.

Рекомендую тим, хто любить гурманський напрямок у парфумерії.

Але у спеку я б ним точно не користувалася - мене він душить ванільно-зубодробною солодкістю, якоюсь димною ноткою, схожою на аромат вишневих сигар «Captain Black».

Не думала, що бувають місти з такою класною стійкістю та концентрацією, які спокійно можуть дати фору парфумованій воді. Для мене це зимовий напрямок. Тож, нехай чекає прохолоди.

✋Важливо струснути флакон перед розпиленням! Консинстенція місту містить шиммер, не раджу наносити на тіло, яке буде тертися зі світлим одягом. На світлому волоссі не наважилася тестити, але, дивлюся, дівчатка з темним волоссям відгукуються позитивно за цей міст, коли ропилюють його на волосся.

У кожному спреї різні за кольорами мерехтливі часточки, які відповідають настрою самого аромату у флаконі.

От саме цей варіант буле класно переливатися дрібними перламутровими часточками на засмаглому тілі.

Від мене recommend! ✨