BELENKAYA

Гель для вмивання Medik8, чи вартий вашої уваги цей бестселлер?

Гель для вмивання Medik8, чи вартий вашої уваги цей бестселлер?

Почати своє знайомство із брендом я вирішила саме з очищення, оскільки це найбільш бюджетний сегмент у Medik8. Сьогодні я буду розповідати про гель для вмивання SURFACE RADIANCE CLEANSE™ (а зараз він ще й на знижках).

Моя клінічна картина виглядає так: жирна, гіперчутлива шкіра з ситуативними висипами. Через порушений кератолічний обмін (як і у багатьох, хто має жирний або змішаний тип шкіри), у мене постійно утворюються чорні цятки, які просто не дають мені спокійно жити. Через них моє обличчя часто виглядає тьмяним та втомленим, а доглядові засоби не діють так активно, як могли б в теорії. Через це мій звичний догляд містить велику кількість кислот, які допомагають мені якісно відлущувати шкіру ще на етапі очищення.

Цей гель призначений для боротьби з висипами, тьмяністю і нерівномірною текстурою. Головною перевагою продукту для мене є те, що він містить альфа- і бета-гідроксикислоти, які буквально розчиняють бруд та густий сальний секрет і поступово вивільняє його назовні.

Переваги тезисно:

  • Ексфоліація — відбувається за рахунок АНА і ВНА кислот, які делікатно відлущують ороговілі клітини;
  • Гель-формат — це економно + гель перетворюється на пінку з ароматом апельсинки;
  • Антиоксидантний захист — гель містить екстракти мангостана і малини + вони зміцнюють бар’єрну функцію шкіри;
  • Оновлення шкіри — кислоти мінімізують появу перших вікових ознак, знову ж таки, через перманентне відлущення шкіри.
  • L-мигдалева кислота, L-молочна кислота — діють у верхніх шарах шкіри і дбайливо розчиняють забруднення;
  • саліцилова кислота — розчиняє чорні цятки, сальні нитки;
  • екстракт шкірки мангостана — антиоксдантний захист + збагачує гель тим самим цитрусовим ароматом;
  • гліцерин — покращує пружність і загальний вигляд шкіри.

Наразі я використовую засіб протягом 2-х тижнів, зранку і ввечері. Достатньо однієї маленької краплинки, щоб напінити все обличчя та шию.

Перше — у мене зменшилося утворення чорних цяток. Раніше я відчувала певну шороховатість обличчя вже через тиждень після чистки, але зараз цей процес суттєво пригальмував. Я прекрасно розумію, що гель для вмивання не вичистить все так, як це зроблю яЮ, або косметолог, тому для більш відчутного результату треба завжди час від часу ходити на мануальні чистки, інакше це все з пор просто не дістати.

Друге — майже повністю зникла хвороблива тьмяність шкіри. Вітамін С дав про себе знати досить швидко, обожнюю цей компонент, адже його дію завжди видно наочно :)

Третє — зменшилося продукування себуму, завдяки чому я не прикладаю матувальні серветки кожні 15 хвилин, особливо зараз, влітку.

Гель:

  • не містить синтетичних барвників;
  • не містить штучних ароматизаторів;
  • не містить парабенів, фталатів;
  • робить внесок у фонд ZIPPER;
  • не містить спирт;
  • не тестується на тваринах;
  • підходить для веганів.

Після мільйона корейських пінок, цей гель відчувається як ковток свіжого повітря, якщо чесно. Поки що я мрію про їхній славнозвісний Ретиналь, але-але...:)