Оліч

Gli Elementi Geothermal Equilibrating Tonic - геотермальний тонік для обличчя

Gli Elementi Geothermal Equilibrating Tonic - геотермальний тонік для обличчя

У мене вже було приблизно 5 великих флаконів цього тоніку. Познайомилась я з ним больше 4 років тому, тоді ще була непогана ціна за великий об'єм, а ще він відповідав моїм вимогам.

Заявлений багатий склад з гідролізованим протеїном, ніацинамідом, сечовиною, мигдальною та молочною кислотами і купою всього іншного. Ще і вода не аби яка, а з наворотами - геотермальна! Виробник пише так:

Яблучний екстракт насичує шкіру зміцнювальним вітаміном С. Екстракт персика живить, пом'якшує, знімає запалення, розгладжує зморшки і сприяє пружності шкіри. Екстракт ківі рясно зволожує і живить шкіру, сприяє оновленню клітин. Екстракт шипшини бореться з жирністю, урівноважує та регулює роботу сальних залоз, нормалізує й оздоровлює шкіру. Екстракт зародків пшениці омолоджує шкіру, не допускаючи її в'янення.

Вітаміни та мінерали доповнюють картину, роблячи цей фруктовий коктейль дуже корисним!

Тонік мені подобався ось цим:

🟢 він не містить спирту - це було головне для мене

🟢 не липкий

🟢 знімає стягнутість шкіри після вмивання

🟢 великий об'єм, якого вистачає надовго

🟢 дуже приємний аромат

🟢 є позначка vegan-friendly

🟢 ціна зараз середня, 500 мл можна знайти до 600 гривень

І в цілому тонік комфортний, не викликав подразненнь, не сушив шкіру.

А тепер до мінусів.

🔴 хоч в складі і є купа всього цікавого, але інгрідієнт "Парфум" стоїть на шостому місці в списку. До віддушки йде гідролізований протеїн, ніацинамід та мигдалева кислота. А все інше, я так розумію, йде в дуже маленьких концентраціях.

🔴 в принципі, я не бачу різниці на своїй шкірі з використанням іншого, більш бюджетного тоніка без вмісту спирту

Тож тут постає питання "зачєм платіть больше?". Базовий зволожоючий тонік буду тепер брати бюджетний, а от тоніки з активами ще буду підбирати)

Gli Elementi Geothermal Equilibrating Tonic - геотермальний тонік для обличчя