Оксана Князєва

Популярний цукровий скраб який заполонив всю мою стрічку в інстаграм.

Популярний цукровий скраб який заполонив всю мою стрічку в інстаграм.
Популярний цукровий скраб який заполонив всю мою стрічку в інстаграм.
Популярний цукровий скраб який заполонив всю мою стрічку в інстаграм.

Спочатку ці скарби заполонили мою стрічку в інстаграм, потім мені всплила їх реклама на Makeup ,а потім їх завезли у магазин де я працюю.

Здається вони мене переслідують😅

І здається що один все ж таки з’явиться у мене вдома Бо вистояти перед спокусою придбати ,дуже важко .🙈

Але вибір ароматів такий великий що очі розбігаються ,в нас я нарахувала 18 ароматів скрабів і 5 баттерів для тіла.

На вигляд вони усі такі яскраві та апетитні 😅

Я подумала що вони 100% нереально пахучі і напевно навіть занадто ,але я дуже помилялась .

Який він в дії ,можу сказати тільки коли придбаю,але не думаю що він чимось відрізняється від більш бюджетних цукрових скрабів,а зараз хочу розповісти більше про аромати.

Я любитель солоденького ,тож мій погляд одразу впав на фруктові,хоча там є і більш вишукані та цікавіші аромати,для початку вирішила понюхати щось більш приземлене та знайоме.

Бо як пахне кавун то я точно знаю ,а як Мароканська троянда і як описати її аромат то складно 😅

Має у складі : Цукор ,масло ши, ніацинамід, веганський колаген та комплекс олій (олія авокадо, олія макадамії, олія солодкого апельсина, олія солодкого мигдалю, олія примули вечірньої, олія сафлору)

Аромат :

Легкий аромат кавуна з кислинкою ,та відчуваються нотки малини або полуниці .

Він більш свіжий,не нав’язливий .

Не такий як у Гарнієр шампунь або маска з кавуном 🙅🏼‍♀️

Цей аромат більш благородний та дорогий .

Але нотка такої жуйки з кавуном все ж таки присутня.

І який же він апетитний на вигляд 😍

Ананас 🍍

Аромат :Боже ..коли я його відкрила я прям відчула смак ананасу в роті ❤️

І в мене прям одразу почало зводити скули від кислоти 😂

Запах натуральний ,кисло солодкий ,але як і сам фрукт дуже ароматний.

Він заполонив собою усю кімнату.

І аромат залишається навіть коли вже банка закрита 😅

Через цю кислинку він більш свіжий ніж солодкий ,та через такий яскравий аромат може сподобатись не всім ,але любителі ананасу 100% оцінять .

Має у складі :Цукор,масло ши ,екстракт ананасу , поліглутамінова кислота,та комплекс олій (олія авокадо, олія макадамії, олія солодкого апельсина, олія солодкого мигдалю, олія примули вечірньої, олія сафлору)

Запах дитинства ,я памятаю були льодяники з персиком і вони точнісінько так пахли .

Аромат : Персик більш солодкий ,мені здається що тут є і нотки абрикосу .

Не сказала б що аромат натуральний, він більше такий як використовується в кондитерських виробах ,без нотки свіжості, але не приторний.

Любителям солодких ароматів зайде,але треба ховати від дітей ,бо легко сплутати з абрикосовим джемом.

Має у складі: цукор,масло ши,екстракт персика, олія абрикосових кісточок, комплекс олій (олія авокадо, олія макадамії, олія солодкого апельсина, олія солодкого мигдалю, олія примули вечірньої, олія сафлору).

Ну як же я і без кокосу 😁

Його я одразу взяла щоб понюхати 🤣

Фанати кокосу пишіть в коментах «+ ,»як то кажуть ,порахуєм скільки нас🤣

Аромат : Але аромат скрабу не зовсім кокосовий ,а точніше відчувається наче кокос з кислуватим соком ананасу 50/50 ,такий собі літній коктельчик .

Він не так душить як більшість засобів з кокосом ,які просто тупо приторно солодкі ,ні ,він більше свіжий.

В міру ароматний.

Не хоче мене виселити з кімнати як Ананасовий скраб 😅

Мені він дуже зайшов,цікаве поєднання яке дає в одночас простий солодкуватий але свіжий ,тропічний аромат.

Як виявилось згодом я просто тупа 🤣і на етикетці як раз і намальован ананас разом з кокосом 🤣

А я стояла і внюхувалась що ж там за другий інгредієнт такий що дає кислинку🤣🤦🏼‍♀️

Має у складі :цукор,масло ши,кокосова олія,екстракт ананасу, комплекс олій (олія авокадо, олія макадамії, олія солодкого апельсина, олія солодкого мигдалю, олія примули вечірньої, олія сафлору)

Цей заінтригував тим що він з шимером))

Виглядає дуже гарно .

Аромат :Я спочатку не зрозуміла що це за аромат,але коли принюхалися виявилось що це ягоди.

На упаковці намальована тільки полуниця але мені більше пахне лісовими ягодами ,чорницею ,нагадує ягідне смузі .

Дуже приємний і дуже не нав’язливий аромат.

Більш свіжий і ніжний.

Якщо банку ананасоваго можна просто відкрити щоб почути аромат ,то тут треба близько піднести до обличча ,щоб зловити ці ягідні нотки .

Думаю у ванній кімнаті аромат буде більш вираженим але не яскравим.

Склад :цукор,масло ши ,екстракт полуниці ,комплекс олій (олія авокадо, олія макадамії, олія солодкого апельсина, олія солодкого мигдалю, олія примули вечірньої, олія сафлору)

Із цих 5ти ароматів ,поки що мій фаворит Coco Colada))

Він такий прям тропічний ,кисло солодкий та свіжий. Поки що його аромат сподобався найбільше .

Якщо б ананас був не такий ароматний то я б обрала його ,але в замкнутому просторі у ванній з таким ароматом я прибалдію 🤣

Доречі аромати батерів і скрабів відрізняються , я порівняла кавун і аромати зовсім різні.

Якщо цікаво і хочете щоб я зробила допис про аромати батерів або інші аромати скрабів (бо ще дуже багато цікавих )пишіть у коментах або пишіть який аромат цікавить і я постараюся вам його описати.