Чистикова Дар'я

Мінеральна маска від Dr.Sante

Мінеральна маска від Dr.Sante
Мінеральна маска від Dr.Sante

Сьогодні хочу поділитися своїми недавнім придбанням — маскою для обличчя Dr. Sante Cucumber Balance Control 🥒

Це не перший мій засіб від Dr.Sante, тож попередні мої відгуки були хвалебні на продукцію цього українського виробника🇺🇦
На черзі тестування маски 🧐

Отже, маска призначена більш для жирної/комбінованої чи нормальної шкіри. Добре підходить для застосування влітку. Проте для сухої шкіри я б не радила.

Упаковка маски звичайний тюбік, позаду якого є вся необхідна інформація. Об'єм 75 ml. Маска має приємний аромат ніби чистоти та ментолу, мені дуже подобається.  Консистенція кремова, щільна, однорідна та густа, легко наноситься і розподіляється по шкірі, досить видавити 2-3 горошинки на обличчя. За рахунок цього маска дуже економічна. Мені зручніше наносити пальчиками аніж пензлем.

Наношу я цю маску зазвичай перед душем, так її легше потім змивати. Очищаю обличчя пінкою для вмивання теж від Dr. Sante з цього допису https://club.makeup.com.ua/post/13051/
Трохи промочую обличчя одноразовими серветками  і приступаю. При нанесенні трохи освіжає ментолом, але не пече, більш схоже на зубной пасту 😂 Через 5-7 хвилин маска починає підсихати і тріскатися, на цьому етапі її змиваю, щоб вона занадто не стягувала. За весь час використання маска дискомфорту в мене не визвала. Обов'язково після маски наношу крем.

Щодо ефекту, обличчя стає матовим, колір шкіри рівномірніший, проблемні ділянки стають менш помітними, прищики підсушуються. Ефект звичайно не вау, але при регулярному використанні дійсно є, і мене це влаштовує 🥰

Вважаю, що ця маска варта вашої уваги😊 Якщо ви хочете очистити обличчя, підсушити та додати матовості — це до неї 💯