Strange Love

Крем для чутливої шкіри з SPF, який вам однозначно сподобається!

Крем для чутливої шкіри з SPF, який вам однозначно сподобається!
Крем для чутливої шкіри з SPF, який вам однозначно сподобається!

У мене суха шкіра, яка схильна до акне, та ще й регулярно піддається впливу активів, і цей крем чудово зволожує обличчя, не викликаючи нових запалень. Крем має густу, поживну текстуру, яка частково вбирається в шкіру. Не закупорює пори. Не пече та не викликає дискомфорту, тому підійде чутливій та атопічній шкірі.

Крем також містить SPF 20, який захищає шкіру від шкідливих сонячних променів. Цього фактору захисту буде замало в літній день, проте в холодну пору та літнього вечора цього захисту буде цілком достатньо при грамотному нанесенні.

Я задоволена результатом використання цього крему. Моя шкіра стала м'якою, зволоженою і виглядає здоровішою. Я рекомендую цей крем людям з сухою шкірою, яка схильна до акне.

Ось переваги та недоліки крему Pharmaceris A Vita Sensilium Deeply Moisturizing Cream:

Переваги:

⚫ Зволожує шкіру
⚫ Не викликає прищів
⚫ Містить SPF 20
⚫ Густа, поживна текстура, яка добре вбирається в шкіру
⚫ Підходить для чутливої шкіри

Недоліки:

⚫ Можливо, трішки жирнить шкіру, якщо вона пеннд цим буда попередньо зволожена іншими засобами

Загалом, я вважаю, що крем Pharmaceris A Vita Sensilium Deeply Moisturizing Cream - це хороший вибір для людей з сухою та чутливою шкірою. Він добре зволожує шкіру, не викликає зппалень і містить SPF 20.