M O N D ✨️

Апарат, який замінює походи до косметолога.

Апарат, який замінює походи до косметолога.

У комплект входить апарат, зарядний USB кабель та інструкція. Апарат компактний, стильний, непоганої якості. Закривається силіконовим ковпачком, який постійно з'їжджає. Корпус пластиковий.

Опис:

Застосовується з ультразвуковими хвилями та нанотехнологіями. Цей косметичний інструмент може проникати у шари шкіри, глибоко очищати шкіру від забруднень. Батарея може працювати безперервно протягом 3-4 днів після повної зарядки.

Доступно 3 режими роботи:

- SONIC - очищення,

- EMS - зволоження,

- ION-ліфтинг.

Раніше з такою процедурою не була знайома і можу назвати її досить ризикованою для людей із чутливою шкірою.

❗ Важливо використовувати апарат, а також дотримуватися протипоказань.

🚫Протипоказання:

- проблеми зі шкірою внаслідок гормонального збою при вагітності або менструації;

- алергія, захворювання шкіри, дерматит;

- набряклість, екзема, пошкодження шкіри;

- післяопераційний період;

Апарат, який замінює походи до косметолога.

Щоб повноцінно оцінити апарат, важливо правильно підготуватися до використання. Інструкція коротка, тому краще переглянути відео в інтернеті, як правильно використати гаджети такого плану.

№1. Для чищення необхідно розпарити шкіру. Якщо ви, як і я, володарка куперозу, пар/теплий рушник - не підійде. Необхідний спосіб холодного розпарювання. У домашніх умовах підійде відомий гель Holika Holika Aloe 99%, покривши його плівкою; або маски чи спец. гелі (наприклад, Christina).

Перед першим використанням потрібно зарядити пристрій дві години. Сама процедура займає близько 30 хвилин.

Обов'язково:

❗ Продезінфікувати скребок до процедури та робити це якомога частіше під час чищення.

❗ Шкіра повинна бути постійно вологою, можна зволожувати водою або гелем. Я використовую термальну воду.

❗ Увімкнувши потрібний режим, скребок повинен йти проти масажних ліній.

❗ Рухи повинні бути нешвидкими, акуратно опрацьовуючи кожну ділянку.

❗ Після завершення протерти шкіру антибактеріальним засобом (Хлоргексидин), використовувати засоби для звуження пір, зволожити шкіру.

Результат можна оцінити візуально. Насамперед, на скребку залишаються забруднення, які вдалося прибрати. І самі пори стають помітно чистішими, але не у всіх місцях. Після процедури шкіра трохи почервоніла. Проводити чищення найкраще увечері або коли не потрібно виходити з дому.

У мене чутлива шкіра комбі типу. Чорні крапки переважно сидять глибоко. Повністю позбутися їх апарат не може, але для підтримки чистої шкіри - має місце бути. Це хороша альтернатива дорогим процедурам. Рекомендується користуватися раз на тиждень, адже результат триває недовго.

______________

RSGO Ultrasonic Cleaning Scrubber