Kizza

Чоловічі штучки

Чоловічі штучки

Отже сьогодні я безсоромно залізла у ванну кімнату і вигребла всі засоби якими користується мій чоловік (і я)😉

Чим помитись в нас ділиться на дві групи:

  1. Гелі для душу
  2. Шампуні.

Чоловік вважає що засоби "все в 1" діють в усіх напрямках однаково не дуже. Тому обирає мати трохи більше банок, аніж одна.
Найулюбленіші бренди для помити себе з маківки до п'ят це Old Spice та Nivea. Періодично залітає Syoss та Dove.
Зараз я перечислю на які засоби у мого чоловіка немає алергії, лупи та дискомфортних відчуттів після миття. Ці засоби ще приємні тим, що не мають жахливого різкого чи кислого аромату, і на мій смак, так має пахнути смачний чоловік🤪. Засоби з категорії Cool обживаються у ванній кімнаті лишень в найспекотніший період, адже дозволяють швидко охолодитися у страшну спеку.

Захиститись від поту допомагають засоби від Old Spice. Bearlove занадто різкий, бо був куплений методом - ми схопили що було, але протягом багатьох років наші мастхев це Lagoon та Whitewater.

Сама я користуюсь гелевими деодорантами вже років так 10, так само як і чоловічими гелями для душу. А взагалі любов до ароматів чоловічих помивочних засобів в мене з класу 4-5, коли я вперше понюхала татів гель для душу. І потихеньку потихеньку у нас геть зникли жіночі аромати в засобах для миття.

Чоловік поважає класику - Gillette Mach 3. Нічого зайвого: резинова подушечка, три гострих леза і подушечка зі зволожуючою смужкою. Ця вся краса ковзає по гелю для бриття. В основному це Nivea. Наші улюбленці - Nivea Charcoal, та для чутливої шкіри.
Пінки от не заходять, гелі поприємніше будуть. З нещодавного - в нас з'явився тример. Цим чоловік підриває щоки. В даному тримері дуже цікаво як змінюється довжина волосини, що залишається. Просто покрутити обертальне коліщатко і лезо просто підніметься/опуститься на заданий рівень❤️

А чим же зволожити шкіру після бриття. Тут у нас також в лідерах Nivea. Лосьйон-тонік зі спиртом чоловік не оцінив, тому один раз випадково його купивши я тепер кожного разу слухаю, наскільки "пекуча" була моя любов, адже я вирішила зробити приємно і купила даний засіб на заміну лосьону що закінчився😅
Також в нас живе спрей після бриття від компанії Pur. Так, це та компанія, що виготовляє лубриканти🙀 В мене є версія з пантеоном для жінок, але вона мені трохи пече😂 тому якщо хочу - то користуюсь цим😂

Нам пощастило, що в ароматах засобів для душу у нас повністю співпадає "нюх". Тому ми можемо купляти засоби для ванни і не радитись перед покупкою 😂

Найулюбленіші аромати це все-таки лінійки:

  • WHITEWATER від Old Spice;
  • CHARCOAL від Nivea.

А які ваші улюблені аромати в чоловічих засобах?