Vikulyk

На шляху до красивої шкіри разом з Seven7een Skin Perfection Whitening Cream SPF 15

На шляху до красивої шкіри разом з Seven7een Skin Perfection Whitening Cream SPF 15
На шляху до красивої шкіри разом з Seven7een Skin Perfection Whitening Cream SPF 15
На шляху до красивої шкіри разом з Seven7een Skin Perfection Whitening Cream SPF 15

Упакування

Моє улюблене: зручна помпа забезпечує максимально гігієнічне використання. Також тут прикольно піднімається дозатор, що дозволяє бачити кількість використаного продукту. Кремчик поміщений в якісну картонну упаковку, в якій я його зберігаю.

На шляху до красивої шкіри разом з Seven7een Skin Perfection Whitening Cream SPF 15

Текстура

Відчуття, що в мене ніколи не було кремчику з такою класною легкою матовою текстурою, при цьому шкіра дуже приємна: відчувається зволоження і пом‘якшення, без липкості.

Він легко розприділяється і швидко вбирається, це найлегший крем, що я пробувала за останній час.

Склад

Містить поєднання фізичних і хімічних фільтрів. Загалом рівень захисту 15, для домашнього використання мені підходить, на вулицю використовую більший рівень захисту.

Має в складі безліч інгрідієнтів для освітлення шкіри: Альфа-арбутин, тетраізопальмітинова сіль аскорбінової кислоти, тетраізопальмітинова сіль аскорбінової кислоти, Екстракт фруктів Terminalia Ferdinandiana (Це найбагатший на вітамін С фрукт), АСКОРБІЛ ПАЛЬМІТАТ, АСКОРБІНОВА КИСЛОТА, ЛИМОННА КИСЛОТА, як видно складників для освітлення тут дуже багато 😍 А ефект я вам продемонструю на фото).

Також присутні антибактеріальні, воло утримуючі та антиоксидантні складники, серед них: гліцерин, муцин равлика, альфа-арбутин, пантенол, вітамін е і ініші.)

Дія на моїй шкірі

На даний момент я користуюсь тритеноїном (почала в користувати швидше за цей крем), нащастя ніякого додаткового подразнення неотримала, навпаки в мене вони добре працюють в парі і я вже за місяць використання помітила, що моя пігментна плямка на носі посвітлішала, думаю ще який місяць-другий і вона пройде повністю.

Постакне теж швидше знебарвлюються)

Шкіра обличчя більш рівномірна і пружна.

На фото з постакне пройшло 2,5 тижні

На фото з пігментною плямкою на носі різниця майже у місяць

Висновок

Я в захваті, це тепер один з улюбленців в плані догляду за шкірою. Крем однозначно вартує своїх коштів, а зараз на він на хорошій знижці.