Тетяна Супронюк

Топ 3 моїх безглуздих покупок.

Топ 3 моїх безглуздих покупок.
Топ 3 моїх безглуздих покупок.

Перше: Апарат для вакуумного чищення пор обличчя.
Тепер кожен раз, коли я просто дивлюсь на цей апарат, я вибачаюсь перед шкірою свого обличчя.
Користувалась декілька разів. Намагалась витягнути чорні точки з пор. Результат - червоне, як помідор, обличчя на довго, ще більше розширені пори, противно дивитись на себе в дзеркало.

Друге: Ультразвуковий скрабер для обличчя.
Та ж сама історія. Безтолково потрачені гроші. Мета застосування - та ж таки чистка пор. Результат - лице не таке червоне, як у першому випадку, але все одно є почервоніння, легкий масаж обличчя і більше нічого.

"Вишенька на торті" - Набір для очищення шкіри від чорних цяток.
Бажання видавити щось на своєму лиці іноді нападає на мене як зараза, ще й вчасно зупинитися не можливо. Ой, як було б добре, якби мене в цей момент хтось бив по руках.
Результат після застосування - травмована шкіра, можуть залишитися навіть рубці, червона шкіра, лице пече, пори ще більш розширені, але щось таки видавилось 😂

Висновок: дані прилади нікому не рекомендую. Бідне моє лице, ну навіщо було так знущатись над собою!? На власному досвіді переконалася, що ніякі механічні чистки не очистять пори, і не покращать стан шкіри обличчя. Походи до косметолога - це теж марна справа. Мені допоміг вирішити проблему грамотний підбір доглядової косметики від корейських брендів. Про це докладніше розповім в наступних постах.

Прилади замовляла подібні. Посилання залишаю для наглядності.