Strange Love

Відгук після використання 1/3 банки: Пінка Pharmaceris A Puri Sensilium Soothing Foam

Відгук після використання 1/3 банки: Пінка Pharmaceris A Puri Sensilium Soothing Foam
Відгук після використання 1/3 банки: Пінка Pharmaceris A Puri Sensilium Soothing Foam
Відгук після використання 1/3 банки: Пінка Pharmaceris A Puri Sensilium Soothing Foam

У мене чутлива шкіра, яка схильна до сухості та висипів, і ця пінка ідеально підходить для моїх потреб. Вона ніжно очищає шкіру, не викликаючи сухості або подразнення. Піна має легку текстуру і приємний аромат. Вона добре піниться і легко змивається. Після використання шкіра відчувається чистою, свіжою, немає відчуття стягнутості.


Як на мене, то ця пінка іноді аж надто м'яка: для досконалого видалення сонцезахисту та забруднень у проблемних зонах (як ось ніс), іноді мені доводиться використовувати її повторно, адже бракує повного відчуття чистоти. Особливо сильно я відчуваю потребу намилитися знову у жаркі дні, коли себум виділяється дуже активно. Через це можливий перерозхід продукту. На цьому мінуси закінчуються.


Ось кілька переваг, які я помітила після використання піни для вмивання Pharmaceris A Puri Sensilium Soothing Foam:

* Ніжно очищає шкіру
* Не викликає сухості або подразнення
* Зменшує запалення
* Легка текстура і приємний аромат

Я вважаю, що пінка для вмивання Pharmaceris A Puri Sensilium Soothing Foam - це чудовий продукт для людей з чутливою шкірою. Вона ефективно очищає шкіру, не викликаючи сухості або подразнення. Я рекомендую її всім, хто шукає ніжний і ефективний засіб для очищення обличчя.