Сонцезахисний крем COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++

Сонцезахисний крем COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++

Мій перший СПФ засіб, який мені не дуже сподобався😔
Почнімо з плюсів та мінусів, далі буде огляд складу.


+ Приємний запах та ніжна консистенція;
+ Коли навчишся його наносити, залишає ґлоу-ефект на шкірі;
+ Часто буває за приємною ціною (можна увірвати за 400 грн)
_______________________________________________________
- Жахливо скочується;
- Інколи попікує;
- Потрібно поновлювати що 2 години;
- Коли нанести трішки більше — лежить жирною плівкою

Особисто я його більше не куплю, бо на моїй комбі шкірі залишається жирним шаром, але якщо його нанести трішки менше та добряче так розтерти — появляється такий ефект сяяння. Можливо більше сподобається нормальній та сухій шкірі, бо я ці танці з бубнами я не люблю😥

Зараз його стараюсь максимально часто використовувати, щоб швидше вже закінчився (бо маю багато інших і спокуса є🤣)

Якщо у вас взагалі не чутлива шкіра, обмежений бюджет та не хвилює дивна формула — можете спробувати, але моя вам порада — чекайте акцій! Дуже часто можна побачити на нього захмарні ціни, мало не 600 грн🤯, але можна знайти і за 400 грн.

(як він скочується, ви можете глянути на відео➡)

Сонцезахисний крем COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++
Сонцезахисний крем COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++

Для перевірки я використовую український сайт Safety Makeup та міжнародний сайт Skin Carisma.

◾ Зразу знаходить хімічний фільтр старого покоління, якого маркерують як "Ендокринні Руйнівники" (Ethylhexyl Methoxycinnamate) який шкідливий для чутливої шкіри;
◾ Наступний хімічний фільтр я більше ніде не зустрічала. Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid заявлений, як дерматологічно протестований, але "може викликати рак" (дивно таке чути про засіб, який має від нього захищати🙃)

Висновок:
За такий же бюджет можна знайти щось більш перевірене і з приємною формулою. Можна спробувати заради цікавості, бо як-не-як є ХІТОМ, але постійно на ньому "сидіти" я не раджу.