Anna_feerie

Чому українські виробники іноді не вказують адресу виробництва на пакуванні продуктів?

Чому українські виробники іноді не вказують адресу виробництва на пакуванні продуктів?

Все почалося з того, що моя люба Pilirina написала допис про те, що не довіряє брендам, які не вказують адресу виробництва (бо виникає страх, що то якесь гаражне виробництво, а не якісна косметика)). Я вирішила порадити свій улюблений вітчизняний бренд, але на пакуванні також не знайшла даних про виробничі потужності – лише помітку «Зроблено в Україні».

Але я ж точно знаю, що Myidi роблять дуже якісну космецевтику, тому так це діло не залишила і пішла шукати правди)). Спочатку задала питання менеджеру бренду, мені відповіли, що вся інформація міститься в сертифікатах на продукцію, а на пакуванні згідно українського законодавства вказувати адресу не обов’язково. Це мене здивувало, бо якось звикла, що на більшості заморських баночок є і виробник, і дистриб’ютор, і адреси кожного з них в п’яти країнах).

Чому українські виробники іноді не вказують адресу виробництва на пакуванні продуктів?
Чому українські виробники іноді не вказують адресу виробництва на пакуванні продуктів?

Оскільки я спитала у бренда дозволу на публікацію сертифікатів, то додаю частину з них, щоб і у вас не було жодних сумнівів). Тож не соромтеся задавати уточнюючі питання, це все в рамках закону та убезпечить від необдуманих покупок (і навпаки - допоможе зробити вибір на користь сертифікованої та ефективної продукції 🤩).