Яка ціна, така ж і якість?

Яка ціна, така ж і якість?

З продукцією українського бренду "Sane" я знайома досить давно, щось подобається, щось не дуже, але, на мою думку, ві однозначно вартий уваги.

Один із улюблених продуктів - відбілююча та очищуюча маска з цинком, незважаючи на невисоку вартість, маска дійсно працює.

Склад та пакування

Засіб знаходиться в тюбику з м'якого пластика, об'ємом в 75 мл.
На зворотній стороні вказана вся потрібна інформація від виробника на українській мові, лише склад на латині.

Приємно здивувало, що оксид цинку стоїть другим в списку, одразу після води, адже це значить, що його тут велика кількість, а отже маска дійсно повинна працювати.

Сам засіб білого кольору, середньої густини з запахом, який нагадує ліки.

Використовувати маску потрібно 3 рази на тиждень, наносячи тонким шаром на чисту шкіру.

Маска досить швидко сохне, злегка стягуючи шкіру, але після вмивання все минається.

Результатом я цілком задоволена, адже в мене зникли висипання, які з'являються влітку кожного року, а також пігментні плями від сонця ( варто лише раз забути про сонцезахисний крем) стали майже непомітними, до того ж шкіра після маски м'яка і доглянута.

Користуватись маскою потрібно регулярно, тоді і результат є, а якщо час від часу, то не варто очікувати чудес та звинувачувати виробника!



Яка ціна, така ж і якість?