Almond milk

Порожні баночки /// і не тільки

Порожні баночки /// і не тільки

Нажаль, не вийшло зібрати всі порожні баночки одночасно, треба було звільнити місце до переїзду! Але я бережливо зібрала всі фото і враження для вас)

Приємна, не надто водяниста текстура, не розтікається в руках і добре розподіляється по шкірі - при щоденному використанні мініатюри 10мл вистачило на +-3 тижні. Не залишає липкості на шкірі. Колір сироватки з зелененьким відтінком.

Базова зволожуюча сироватка, за час використання дещо вирівняла тон шкіри.

❔ Чи візьму ще раз? Навряд, оскільки є базові сироватки за меншу ціну.

Засіб для укріплення нігтів став справжнім жахом для того, кого мав би підтримувати.

Містить в собі ФОРМАЛЬДЕГІД, кажуть він не дуже корисний і може викликати різноманітні прояви алергії. При нанесенні дуже пече, тому викидаю повним, використавши лише на одному нігті.

Читайте відгуки і опис продукту до того як берете з полиці магазину

🚫 Чи візьму ще раз? Ні за що!

Легкий зволожувальний крем, ідеальний на літо - як раз такий як я шукала. Текстура дуже ніжна, розноситься шкірою легко, тому вистачає надовго - при щоденному використанні 1-2 рази на день вистачило на 3 місяці і ще досі дістаю залишки.

На зиму може не вистачити зволоження.

Єдиний негативний момент - в кремі є маленькі червоні кульки, які іноді не розчиняються на шкірі. Є ризик проходити з імпровізованим прищичком весь день) Кілька разів зі мною таке ставалось

✅ Чи візьму ще раз? Так, візьму на наступне літо

Це просто пекло у пляшечці, не рекомендую нікому - таким тільки вікна протирати! Здивована, як мої ясна ще залишились цілими і неушкодженими.

У складі, який вказано на мейкапі немає спирту, а на пляшечці він вказаний одним з найперших інгрідієнтів. Не знаю, чи це спирт, але залишається неприємний несвіжий післясмак - хочеться змити одразу

До того ж, моє особисте "фє" у бік текстури - як водичка (ага, вогняна), мені більше подобаються більш обволікаючі засоби.

🚫 Чи візьму ще раз? Ні! Хіба що когось катувати

Дешевий спосіб додати яскравості у повсякденний образ))

Зовсім не сушить волоссячко, дійсно приємна тонуюча масочка. Навіть на натуральному темному волоссі видно бордовий відтінок.

Стійкий, змивається рівномірно і акуратно. Голову я мию 1-2 рази на тиждень і навіть після 3 тижнів все ще є легкий відтінок

Червоненька водичка буде з вами аж поки не вимиється весь пігмент з волосся, але не переживайте, з рушників, ванни і інших поверхонь він змивається легко. Зі шкіри зходить само протягом 1-2 діб, єдине увібралось з залишки гель-лаку на нігтях, але з часом зійшло і звідти теж

✅ Чи візьму ще раз? Так! Прямо зараз пишу пост і сиджу з нею на голові)

Хороший базовий консилер з середнім перекриттям. Самофіксується і не скочується. Часто використовувала як базу під тіні - вони теж не скочуються

✅ Чи візьму ще раз? Так. Вже кілька разів шукала альтернативи і все одно поверталась до нього