Alina Litva

Olaplex. Волосся все ще можна врятувати!?

Важливо розуміти, що відновлення – це суто маркетинговий термін і всі догляди та плекси з часом змиваються. Головний концепт - захистити лусочки від зовнішніх впливів і заповнити тимчасово відсутні компоненти.

Olaplex. Волосся все ще можна врятувати!?

Відразу головне, Olaplex 0-3 – це не доглядові засоби, після них потрібно використовувати ваші звичні маски/кондиціонери.

Еліксир №3 рекомендують наносити раз на тиждень на вологе волосся перед миттям, витримати 10 хвилин (краще довше), а потім мити голову. Я все-таки рекомендую до нанесення промити волосся шампунем (щоб видалити залишки стайлінгу та інших засобів) і промокнути волосся рушником.

Банки в 100 мл на мою довжину та густоту вистачило на три рази з урахуванням того, що я не шкодувала продукт.

Головний ефект особисто для мене, крім очевидних блиску, зволоження, розсипчастості та м'якості – ущільнення волосся. Начебто всі волосини на голові стають товстішими і більш пружними, міцними. Особливо це відчувається на освітлених пасмах, тому мені здається, блондинкам особливо потрібно спробувати.

Ось уже більше півроку користуюся 6 та 7 і помітила таку річ. Якщо раніше до 3-4 місяця було видно, що час стригтися (були сухі, неохайні кінці), то тепер можна ще сміливо ходити і ходити.

Я все це списую на незмивний догляд. Так як від їхнього шампуню з кондиціонером я нічого не побачила, а №3 закінчився.

Молекула та механізм Olaplex цікаві, але наскільки це ефективно і чи підійде вам, я не знаю. У мене залишилося приємне враження, але не варто відносити це в категорію "чудо"))