Тетяна Супронюк

Вітамінна маска для обличчя з екстрактом каламансі Farmstay Real Calamansi Essence Mask

Вітамінна маска для обличчя з екстрактом каламансі Farmstay Real Calamansi Essence Mask

Тканинна маска корейського бренду Farmstay, як заявлено виробником, надає природне сяйво, усуває сліди перевтоми, має себорегулюючу дію.

Спосіб застосування: нанести маску на суху чисту шкіру обличчя на 10-20 хвилин. Зняти маску, та залишити на обличчі есенцію до повного вбирання.

Есенція рідка, як водичка. ЇЇ доволі багато і маска добре пропитана нею.

Я тримала на обличчі маску приблизно 25 хвилин. За цей час есенція не втигла повністю ввібратися в шкіру, я її додатково розприділяла масажними рухами по обличчі і шиї. Також не багато есенції залишилось в упаковці. Цю есенцію я використовувала на наступкий день у якості додаткового зволоження шкіри обличчя після вмивання.

Маска має приємний цитрусово-фруктовий аромат. Не хімозний. Цей аромат відчувається на протязі всього перебування маски на обличчі.

Лекало маски доволі зручне, середнього розміру.

Вітамінна маска для обличчя з екстрактом каламансі Farmstay Real Calamansi Essence Mask

Чуда від маски чекати не варто, адже коштує вона приблизно 20 гривень.

Маска мені сподобалась, від неї я отримала те, що очікувала. Мені потрібно було зволоження шкіри обличчя і релакс після тяжкого робочого дня. Есенція добре зволожує шкіру обличчя та шиї, дає приємні відчуття. Шкіра після неї гладенька і пружна. Шкіра не липка. Маска чудово тримається на обличчі, не сповзає.

Перед застосуванням можна покласти маску до холодильника, щоб зняти набряк.

Обов"язково спробую і інші маски з цієї серії.