Тетяна Супронюк

Скраб для рук і ніг з алантоїном, екстрактом равлика й маслом каріте Shelly

Скраб для рук і ніг з алантоїном, екстрактом равлика й маслом каріте Shelly
Скраб для рук і ніг з алантоїном, екстрактом равлика й маслом каріте Shelly

Цукровий скраб від українського бренду Shelly призначений для рук та ніг. Використовується в якості подготовчого етапу для процедур манікюру та педикюру. Як заявлено виробником, формула косметичного засобу з алантоїном відлущує, стимулює процеси регенерації шкіри рук та ніг. Екстракт равлика живить суху та подразнену шкіру. Олія каріте (ши) сприяє зволоженню, пом"якшує шкіру, підвищує її пружність.

Має приємний квітковий аромат з нотами жасмину та конвалії.

Об"єм - 350 мл. Розхід доволі економний, вистачить на довго.

Упаковка гарна і якісна, пластикова. Прозора баночка з білою кришкою, також є додаткова захисна пластикова кришечка-мембрана під основною кришкою. Люблю в таких баночках потім зберігати всілякі дрібнички.

Скраб для рук і ніг з алантоїном, екстрактом равлика й маслом каріте Shelly

Відкривши перший раз баночку зі скрабом, і відчувши цей неперевершений аромат, я одразу вирішила, що буду наносити цей скраб на все тіло, а не тільки на руки і ноги.

Скраб в баночці має кремову консистенцію. Частинки цукру доволі грубі, великі. При контакті з водою скраб утворює ніжну кремову емульсію.

Коли наносила скраб на тіло, відчуття були не дуже приємні, бо скраб доволі абразивний. Він дере шкіру, від цього залишається почервоніння, але воно швидко зникає. Це свого роду і масаж. Шкіра дуже приємно пахне після процедури.

А на ранок я була приємно здивована. В тих місцях, які я скрабувала (руки, ноги, і решта частин тіла), шкіра була такою шовковистою на дотик, дуже ніжною і зволоженою. І це при тому, що після скрабу, я не використовувала крем для тіла.

То ж заявлені виробником функції дійсно працюють. Скраб забезпечує ніжний пілінг, пом"якшення та зволоження сухої шкіри.

Скраб мені дуже сподобався, обов"язково повторю покупку.