Оксана Князєва

5 ароматних баттерів від Tree Hut 🍦

5 ароматних баттерів від Tree Hut 🍦
5 ароматних баттерів від Tree Hut 🍦

Взагалі в мене було велике бажання запихнути палець в банку ,як в крем 😂

Правда аромати не такі солодкі як у скрабів ,але ця текстура ..

Усі дуже легкі ,не нав’язливі ,більше нагадують парфуми .

При нанесенні швидко поглинаються і взагалі не залишають після себе відчуття липкості .

Текстура така ,наче при втиранні баттер тає і стає водою

Якщо честно я до цього бартерами не користувалась ,і не знаю так повинно бути чи ні ,але мені така текстура сподобалась ,бо я раніше думала що це одне і те саме що і крем для тіла ,але ні ,батер більш легкий .

Це як раз для таких як я ,які не люблять наносити крем для тіла після душу,бо все одно залишається така неприємна вологість і треба чекати поки він повністю поглинеться в шкіру, а ось з цим барттером такого нема ,шкіра зволожена але не треба чекати .І це прям круто .

До цього я думала придбати скраб але взяла собі баттер ,шкода що ароматів не так багато як у скрабів .

Але теж є з чого обрати .

Також зверніть увагу що вони відрізняються не тільки ароматами ,а й складом .

А тепер найскладніше ,описати аромати 😅

Марокканская Роза

Дуже приемний,теплий квітковий аромат .

Відчуваються нотки амбри і чайної троянди.

Глибокий ,дорогий ,благородний аромат.

Не душить,але його б я використовувала у більш прохолодний сезон,коли хочеться тепла та затишку.

Цей аромат більш за усі схожий саме на парфуми і аромат більш виражений ніж у інших тому і на тілі тримається досить довго .

Активні інгредієнти:

  • Олія ши – зволожує, живить,пом'якшує суху шкіру.
  • Олія шипшини - багата на вітаміни і жирні кислоти, зменшує сухість, лущення і гіперпігментацію. Зволожує, допомагає помітно покращити текстуру шкіри та надати їй сяйва.
  • Марокканська арганова олія - допомагає покращити еластичність шкіри, збалансувати та зволожити суху шкіру завдяки ліпідам, жирним кислотам та вітаміну Е.

Це аромат кавунної жуйки але не приторний ,не такий солодкий.

Свіжий ,з кислинкою лимонної цедри ,досить приємний ,не нав’язливий .

Але у скраба більш приємний ,у баттера він різкіший в плані хімозності,відчувається що це не натуральний аромат ,от він як раз типу як у Garnier серія засобів «Соковитий кавун»,тільки не так душить.

По запаху мені більше скраб зайшов .

Активні інгредієнти:

  • Олія ши – глибоко зволожує, живить та пом'якшує суху шкіру, допомагаючи підвищити її еластичність.
  • Екстракт кавуна - багатий на вітаміни та антиоксиданти, які допомагають захистити пошкоджену шкіру та запобігти старінню. Насичує шкіру вологою, тонізує, надає їй здорового вигляду та сяйва.
  • Веганський колаген - сприяє природному виробленню колагену, покращує пружність та еластичність шкіри, робить її гладкою та молодою.
  • Ніацинамід – оновлює та відновлює поверхню шкіри, захищає від зневоднення, стимулює природне вироблення колагену, робить шкіру наповненою та здоровою.

Тропічне сяйво .

Дуже приємний літній аромат .

Він наче фруктовий ,тропічний але і ванільний водночас .Також відчуваються нотки сандалового дерева ,амбри .

Легкий ,не вимушений .

Свіжий та солодкий наче фрукт .

Цей топ ,рука так і тягнеться завжди до банки щоб відкрити та понюхати

Активні інгредієнти:

Олія ши – глибоко зволожує, живить та пом'якшує суху шкіру, допомагаючи підвищити її еластичність.

Олія купуасу - допомагає запобігти сухості шкіри та відновлює відчуття пружності та еластичності.

Екстракт гуарани – сприяє виробленню колагену, знижує запальні процеси, покращує загальний стан шкіри та бореться з целюлітом. Прекрасно тонізує та посилює місцевий обмін речовин у тканинах.

Цей не поступається аромату скрабу 🔥

Аромат кокосового молока ,але якщо в скрабі дуже відчувався ананас ,то тут більше пахне як лайм,присутня кислинка і нотка трав’яної свіжості .

Активні інгредієнти:

  • Кокосова олія – живить, пом'якшує та зволожує шкіру, тонізує та прискорює регенерацію клітин. Вирівнює колір шкіри, сприяє покращенню пружності, еластичності та гладкості епідермісу. Попереджає процеси старіння.
  • Екстракт ананасу - багатий на вітамін С, який допомагає освітлити і вирівняти тон шкіри. Робить шкіру більш еластичною та гладкою, зволожує, омолоджує та знімає запалення.
  • Олія ши – глибоко зволожує, живить та пом'якшує суху шкіру, допомагаючи підвищити її еластичність

Честно кажучі я очікувала аромат апельсинчика 😅

А виявилось що це просто аромат вітаміну С,хто тащіться від аромату таблеток то це вам .

Кислий.

Якщо інші ,крім кавуна ,мають більш парфумні аромати ,то тут в кінці відчувається запах звичайного твердого мила .

Але в цілому це аромат аскорбінової кислоти .І доволі яскравий аромат .

Не знаю який він буде на тілі ,але я якось очікувала іншого.

Активні інгредієнти:

  • Вітамін С – є потужним антиоксидантом, який допомагає зробити шкіру більш яскравою, пружною та рівною. Освітлює шкіру, вирівнює її тон, сприяє дипігментації. Зменшує запальні процеси.
  • Молочна кислота - альфа-гідроксикислота (AHA), яка допомагає розкрити свіжіший вигляд, тон і текстуру шкіри. Глибоко очищає пори, утримує вологу у клітинах, підвищує пружність шкіри.
  • Олія ши – глибоко зволожує, живить та пом'якшує суху шкіру, допомагаючи підвищити її еластичність.

Для себе я обрала Tropic Glow, бо цей аромат з таких що довго не набрида ,дуже ніжний і точно сподобаєтьс багатьом. Moroccan Rose і Coco Colada теж мої фаворити ,а ось Vitamin С і Watermelon на любителя