M O N D ✨️

Про сироватку та її несподіваний вплив

Про сироватку та її несподіваний вплив

Оформлення: картонна коробка без слюди. Коробка всюди має інформацію про продукт, також є окрема інструкція. Зовнішній вигляд мені подобається: просто і зі смаком, нічого зайвого.

○ Зроблено в: Канада

○ Об'єм: 30ml

○ Опис: The Ordinary Lactic Acid 5% + HA 2% - — сироватка на основі молочної кислоти та тасманійського перцю. 5%-ий концентрат кислоти — ніжний ексфоліант, який м'яко усуває ороговілі клітини епідермісу та глибокі забруднення. Екстракт тасманійського перцю забезпечує протизапальну та антибактеріальну дію, дає змогу уникнути появи запалень і подразнень після процедури пілінгу. Сироватка чудово очищає шкіру, сприяє звужуванню пор, надає шкірі гладкість і сяйво.

○ Спосіб використання: використовуйте один раз на день, ідеально ввечері. Засіб може бути розбавлений іншими легкими сироватками або водою до того часу, поки шкіра не звикне. Використовуйте сонцезахисний крем і обмежуйте вплив сонця при використанні вдень.

Сироватка має піпетку для нанесення. Рідина каламутного кольору без аромату. Для використання потрібна невелика кількість. Об'єму буде достатньо на 2-3 місяця застосування.

Наношу щодня: ввечері, у проміжку між очищенням шкіри та зволоженням. Іноді комбіную із сироваткою з вітаміном С. Для перших нанесень розводила водою. Шкіра швидко звикла до кислот та роздратування немає. Вбирається добре.

Я помітила низку позитивних моментів:

1. Менше висипань

2. Немає лущення

3. Розгладжується шкіра

- Останній пункт максимально здивував. Мімічні зморшки стали набагато меншими.

Мені сподобалася. Добре поєднується з іншими засобами (не тільки Ordinarу). Підійшла до чутливої шкіри. Якщо шукайте кислотний догляд без агресивного впливу, варто спробувати.

______

Сироватка-пілінг для обличчя з молочною кислотою

The Ordinary Lactic Acid 5% + HA 2%

Про сироватку та її несподіваний вплив
Про сироватку та її несподіваний вплив
Про сироватку та її несподіваний вплив
Про сироватку та її несподіваний вплив
Про сироватку та її несподіваний вплив
Про сироватку та її несподіваний вплив
Про сироватку та її несподіваний вплив
Про сироватку та її несподіваний вплив
Про сироватку та її несподіваний вплив