olenamoli

Все ще не використовуєте цераміди? Тоді читайте

Все ще не використовуєте цераміди? Тоді читайте

А правильно все ж таки цераміди, бо походить з латини - cerebrum (церебрум) - мозок 🧠

Святі карасики! А до чого ж тут шкіра обличчя? - спитаєте ви. Чи то мастишся тим засобом з церамідами, а вони в мізки проникають, і ти одразу розумнішаєш, і шлеш в еротичну подорож того мудака, а особисті кордони огороджуєш ровом з крокодилами. Ой, вибачте, понесло🤭

Справа в тому, що цераміди вже є в нашій шкірі. Власне, вона складається з них більше ніж на 50%. Це такі жири в оболонці кліток. І вони мають 2 основні і класні функції:
утримання вологи
та
захист від агресивних факторів.

А тепер шок-інформація!💥
К 30 рокам наша шкіра втрачає 40% церамідів.

І що робити, куди бігти, що їсти-пити, мазюкать?

✔️Авокадо-тост з лососем - це ОК.
✔️Горіхи, яйця, насіння, паростки пшениці, масло гхі - супер.
✖️Всякі БАДи, коктейлі залишаємо виробникам, нехай омолоджуються (ні!)

- А можна вколоти цераміди, типу гіалуронки, і не мучатися?
- Ні, не можна. З хитрою структурою церамідів такі продедури неможливі ( на всяк випадок напишу "поки що!")

Якщо ви усвідомили, що цераміди вам потрібні, то знайте: найкраща форма - це сироватки та креми. Тоніки-лосьони, всякі пінки-вмивалки з церамідами залишаються винахідливим маркетологам, ми проходимо повз.

З великою цікавістю спробувала сироватку в форматі капсул Elizabeth Arden Ceramide Daily Youth Restoring Serum. У мене міні-версія на 7 капсул. Повноміри є на 30, 45, 60 капсул і, якщо ви в повному захваті, на 90.

Однієї капсули вистачає на 3 рази. На сьогодні використала 5 капсул. Отже 15 вечорів моя шкіра наповнювалася церамідами.

- А ранком чого нє?
А тому що ця сироватка по суті силікони з оліями. Нічого не нагадує? Нагадує всіми улюблені олійки для волосся. Може трохи легше за консистенцією. Після нанесення треба десь година, щоб сироватка ввібралася в шкіру. Зранку в мене немає часу стільки чекати.

✨️Який ефект?
Візуально класний. Шкіра помітно розгладжується. І, щось мені думається, за рахунок силіконів, а не церамідів.

Чи буду купувати ще?
Ці капсули точно ні. Пошукаю щось менш силіконове.
Але тема з церамідами мені сподобалася. Спробую використовувати їх більш тривало і тоді вже дивитися на результат.

Все ще не використовуєте цераміди? Тоді читайте
Все ще не використовуєте цераміди? Тоді читайте