O’Ostah

Місяць з L'biotica: до/після

Місяць з  L'biotica: до/після
Місяць з  L'biotica: до/після
Місяць з  L'biotica: до/після

У режимі «сама собі бʼюті-майстриня» інколи стаються збої. Півгодини вільного часу, пляшка RefectoCil, руки, яким нема спокою - і отримуємо сухі покручені вії. Місяць я намагалась відновити цю халепу разом із бюджетною сироваткою L’biotіса і готова поділитися результатами.

  • це денна сироватка, яку рекомендують використовувати разом із нічною (я просто наносила одиничку двічі на день);
  • виробник обіцяє подовження фази росту вій, укріплення, перші результати помітні вже за 30 днів. Також серум можна наносити на бровки, але у мене для цього зараз інший засіб.
  • із корисного у складі присутні пептиди, рицинова олія, кератин, л-аргінін, пантенол.

Для допитливих лишаю повний перелік компонентів:

  • Aqua, Ricinus Communis Seed Oil, Pentylene Glycol, Glycerin, Sodium Polyacrylate, Panthenol, Biotinoyl Tripeptide-1, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Hydrolyzed Keratin, L-Arginine, Trideceth-6, PEG/PPG-18/18 Dimethicone.

Якщо використовувати для вій - це найзручніший варіант, який я зустрічала. Тоненьким пензликом легко наносити серум на зону росту, а силіконовою щіточкою кондиціонувати війки по довжині. Якщо ж ви хочете використовувати L'biotica для брів - мушу застерегти, аплікатор твердий і може викликати досить неприємні відчуття.

Мої чутливі очі добре сприйняли серум, жодного дискомфорту. Після нанесення війки добре фіксуються, стають гнучкими, а вже через 15-20 хвилин можна наносити туш.

Я не побачила шаленого росту вій, але мені вдалось повернути звичний вигин, зупинити випадіння і трошки подовжити волосинки (принаймні, мені так здалось).